TopStar

31. července 2015 11:09

Michal Chalupa

VIDEO: Nejobdivovanější česká kočka Petra Němcová se nechala fotit polonahá a jde o hodně žhavou nálož!

Nemá lehký úkol. Ve světě neuvěřitelně populární modelka a filantropka v lednu nahradila kolegyni Abbey Clancy (29) jako nová tvář luxusního spodního prádla Ultimo. Nyní proběhlo již druhé focení do katalogu této značky a Petra Němcová (36) vypadá naprosto sexy.

Málokterá modelka v jejím věku vypadá v kalhotkách a podprsence tak skvěle. A i to jé důvodem jejího statusu mezinárodní topmodelky první velikosti. Než se Petra rozhodla značce upsat, začala na sobě ještě víc pracovat, aby vypadla co nejlépe. „Celkem mě to moc neznervózňuje. Abych se na focení připravila, více trénuji, aby bylo mé tělo vypracované a dobře tvarované.“

Focení s renomovaným fotografem celebrit Danem Kennedym si česká hvězda užívala, jak ostatně dokazuje video. Dan si spolupráci s ní nemůže vynachválit: „Petra přiletěla přímo z Haiti a pracovala non-stop deset hodin. Je dokonalou profesionálkou, která ví, jak krásně zapózovat a prodat produkt.“ Němcová v porovnání se svou atraktivní mladší předchůdkyní opravdu sbírá body navíc, je to prostě kus nádherné ženské. O tom se můžete přesvědčit také v galerii.

Sdílejte článek
Štítky focení porovnání Haiti Petra Němcová

Přečtěte si také