TopStar

24. října 2013 22:20

Vila vzhůru nohama: Přiožralý prudič Pepa uráží kdekoho

Tak tohle abstinujícím obyvatelům Vily chybělo! Na návštěvu se vrátil Pepa, páchne alkoholem a uráží kdekoho. Ani Nikol se na něj neusmívá a to tolik plakala, když vypadl v Duelu! Nejnaštvanější je ovšem Eva.

Eva a Pepa, to je nesmiřitelné nepřátelství. Ona jeho neustále shazuje, že je "blb" (a to jsme vybrali jen ten nejmírnější z výrazů, kterými ho častuje), on nevynechá jedinou příležitost, aby jí připomněl dluhy a velmi pestrou partnerskou minulost nebo jí alespoň vmetl, že je zlatokopka.

Pepa se do Vily přihrnul jako velká voda a stejně jako v případě Zdeňky mu netrvalo ani hodinu, než všem kolem zdvihl mandle.

A protože jsou všichni VyVolení už několik dní bez alkoholu a bez cigaret, chovají se pěkně nášlapně. A taky se jim zostřil čich – Pepův dech jim byl hned podezřelý a Pavlína s jistotou tvrdí, že z něj "chlast" táhne na sto honů.

Jestli se Pepa něčím posílil, to sice nevíme jistě, ale na válku s Evou si klidně mohl něčím vyspravit kuráž. Však taky první věc, co jí řekl byla, že přibrala. Což špatně snáší každá žena, které na figuře záleží. Reakce přiletěla okamžitě: "Co je ti do toho? Já se tě taky neptám, proč vypadáš jako blb."

Co ještě řekl Pepa:

Romaně, že se ve Vile totálně zcvokla.

Nikol, že se mu moc líbila.

Evě, že je to nejtupější stvoření, jaké kdy potkal.

... a zdá se, že zdaleka nekončí!

VSTUPTE DO VILY a podívejte se prostřednictvím kamer, co se tam právě děje!

Zítra jde do Duelu s Jafarem Nikol. Sledujte na Primě od 20:15.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také