TopStar

14. května 2014 23:55

Jana Fikotová

Vilhelmová ukázala sexy nožky, Farná zase obří tělo

Trojnásobná matka, herečka Táňa Vilhelmová (35) musí držet krok se svým zajíčkem, zpěvákem Vojtou Dykem (28) a po porodu si udržuje dokonale štíhlou postavu. To zpěvačka Ewa Farná (20) se z nějakým tím kilem navíc rozhodně nehodlá nijak zaobírat.

Tělo jako bohyně předvedla Vilhelmová na udílení Cen Anděl, kde doprovázela svého vyvoleného Dyka. V bílých mini šatičkách s hrdostí předvedla dokonalé křivky, které by ji mohla závidět kdejaká dvacítka.

Zpěvakča Ewa Farná však evidentně Vilhelmové nezávidí a své kila navíc dává s radostí naodiv. Na předávání hudebních cen zvolila bílý outfit, který ji však přidával ještě více kil, což jí rozhodně nelichotilo.

Ewa se dlouhá léta pyšnila postavičkou jako lusk, pak začala studovat a váhu bohužel nehlídala. Nyní se však soustředí opět na hudební kariéru, což by jí mohlo motivovat k hubnutí. Evidentně to není u zpěvačky na pořadu dne a její partner Martin Chobot si s baculatou postavou své vyvolené nic nedělá.

Je sice dobře, že zpěvačka je dobrým příkladem pro dospívající dívky, které se mnohdy snaží vypadat, jako vyzáblé modelky z magazínů, přesto by nějaké to shozené kilečko Ewě neuškodilo.

-juf-

[[nid:2157213]]

Přečtěte si také