TopStar

1. srpna 2023 00:00

Lucie Průchová

Vincent Navrátil balí holky na internetu. Radí mu Agáta, jak na ně?

Syn herečky Veroniky Žilkové (52) a hvězda seriálu Cesty domů Vincent Navrátil (18) působí na první pohled jako vzorňák, ale i on má svoje slabosti.

Ačkoli Vincent Navrátil tvrdí, že není po vzoru své sestry Agáty Prachařové (29) večírkový typ a volný čas tráví nejraději doma, když už někam vyrazí, důsledně řeší, co si oblékne na sebe. Obzvlášť, když se chystá „zapařit“ přímo s Agátou. „Musíme k sobě dobře ladit, na tom nám dost záleží,“ prozradil Vincent. „Pokaždé si předtím uděláme společnou módní poradu.“ Oblečení je však to jediné, v čem si od starší sestry nechá radit. Seznamování s dívkami je totiž už plně v jeho režii. „Hodně času trávím na sociálních sítích. Je to skvělý způsob, jak se s nějakou pěknou holkou seznámit,“ svěřil se herec. „Pár už jsem jich pozval na drink.“ Jestli díky internetu poznal tu pravou, prozradit nechtěl. Rozpovídal se ale, co ještě ho kromě sociálních sítí baví.

„Ujíždím na technologických novinkách,“ prozradil Vincent. Naposledy ho prý „dostala“ sluchátka Beats by Dr. Dre Solo, do kterých se přímo zamiloval. „Dlouho jsem plánoval, že si je koupím, až jsem nakonec neodolal. Jsou vymakaný a úžasně vypadají. Neberu je sice jako módní doplněk tak jako spousta ostatních, ale fakt mě baví.“ Kromě školy a natáčení Vincent ještě stíhá pravidelně chodit do fitka, kde se snaží rýsovat postavu. Na úklid svého pokoje mu prý už ale čas nezbývá. „Kdybych doma rád uklízel, asi bych nebyl normální,“ dodal pobaveně Vincent.

-fš-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také