TopStar

26. května 2014 16:10

VIP vrah: Známe tajemství jeho dopisu. Má 141 stran!

Vrah Elliot Rodger (22), syn známého režiséra Petera Rodgera, po sobě zanechal 141 stránek manifestu, který nazval "My Twisted World". Na začátku jeho frustrace stála třináctiletá dívka. Na konci ubodal tři kamarády a pak zastřelil tři studenty v kampusu. Zranil dalších 13 lidí, než sám zemřel.

Napřed vyhrožoval, že bude vraždit jenom blondýny. "Mohla" za to dívka, která ho před lety zklamala a kterou v manifestu nazval "ďábelská dě-ka". Jako třináctiletá ho v soukromé škole v LA odmítla, a to považoval za začátek svého trápení s dívkami. "Byla to krásná dívka z úspěšné rodiny s krásnými kamarádkami. Taková ta typická dívka. Ztělesňovala všechno, co jsem začal nenávidět."

Vraždil proto, že byl panic - kvůli lehčí formě autismu se nedokázal s dívkami bavit. Nepomohl ani přepych (drahé oblečení, auto, soukromý koncert Katy Perrry), kterým ho zahrnoval otec, pomocný režisér filmu Hunger Games. Nepomohlo ani několik terapeutů, kteří se o Elliota starali.

FBI předvolala dotyčnou dívku k výslechu, aby se co nejvíc přiblížila podchycení toho, jak se z mladého člověka stane masový vrah.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky FBI vrah

Přečtěte si také