TopStar

30. května 2014 10:21

Jana Fikotová

Vlaďka Řepková – exkluzivní rozhovor o krizi: Dostala jsem se do téhle situace vlastní vinou!

Po návratu z Londýna, kde strávila s manželem, fotbalistou Tomášem Řepkou pár dní, se rozpoutala kolem Vlaďky Řepková (32) kauza, že je jejich vztah v krizi. Budou se s manželem rozvádět? Vlaďka poskytla redakci exkluzivní rozhovor těsně předtím, než došlo k nehodě s exekutorem.

P. S.: Teď se situace doma u Řepků ještě vyostřila – došlo k incidentu s exekutorem a Vlaďku zřejmě čeká popotahování se soudy, navíc oplakává smrt malého Davídka, pacienta dětské onkologie, kterého si oblíbila.

Je pravda, že procházíte s Tomášem krizí?Celé je to velká nafouknutá bublina. Dělala jsem rozhovor s jednou redaktorkou, která se mě zeptala, jak jsem si užila Londýn, tak jsem jí řekla, že jsme to potřebovali jako sůl, že to pro nás bylo příjemné zpestření, protože dva lidi, kteří spolu tráví několik let dvacet čtyři hodin v kuse a vychovávají děti, nemají k tomu nikoho, kdo za ně něco udělá, mají různé starosti, řeší soudy a další věci, tak je přirozené, že časem přijde určitá ponorka. A dočetla jsem se, že jsme jako manželé zklamali a nepřesvědčili jsme ani rodinu, že jsme se vzali a že máme krizi. A vznikla takováhle bublina.

Jak to tedy je? Budete se rozvádět?Podstata je taková, že se denně věnuji dceři, která je několik hodin na ledě, mám dvouletého syna, do toho mám každý den doma navařeno, uklizeno, věnuji se naplno svému občanskému sdružení, jsem dvacet hodin denně na nohou a do toho mám doma chlapa, který mi chce strašně moc pomoct, a logicky to prostě vyústilo v ponorku. Teď jsem byla strašně moc vyčerpaná, jak fyzicky, tak psychicky z toho všeho, co se kolem mě děje, ať jsou to pracovní, nebo soukromé věci. Teď už vím, že krize a ponorka jsou dva odlišné významy a bohužel se to otočilo proti mně. Dostala jsem se do téhle situace vlastní vinou, pravděpodobně přepracovaností a únavou, že jsem v ten moment nepřemýšlela, co říkám.

O rozvodu tedy neuvažuješ...Když dostanu cíleně otázku na rozvod, tak nikdy nemůžu říct, že k tomu nedojde. V tomhle už jsem ponaučená a nedá se to vyloučit. Já nevím, co bude. Vím, koho mám doma, koho jsem si vybrala, věděla jsem, že přijde tohle období, věděli jsme to oba, a nejsme rodiče, co jezdí každých čtrnáct dní na eurovíkendy, nemáme doma tři chůvy, nemáme funkční babičky, naše děti mají naši stoprocentní pozornost a do toho obstarávám náš dům, vařím, uklízím a řeším každodenní problémy. Nabrala jsem si toho na sebe moc a cítím únavu.

V rámci Píseckého dne módy se teď dražily tvoje fotografie a výtěžek šel na občanské sdružení Vlaďka DĚTEM. Co dalšího chystáš?Kromě toho děláme další dva benefiční fotbalové zápasy, tři benefiční módní přehlídky, do toho jezdím za nemocnými dětmi do nemocnice, sháním partnery, abych to těm dětem a jejich rodičům mohla co nejvíce ulehčit. A i když jsem s dcerou pět hodin denně na tréninku, tak mě každý vidí skoro pořád jen telefonovat a něco shánět. Tím, že to děláme jen ve dvou, je to opravdu náročné.

Sama se léčíš se štítnou žlázou, jak to v tomhle ohledu s tebou vypadá? Neměla jsem teď moc čas to řešit, ale v pondělí to napravím. Moje manažerka mě objednala na odběr krve a další vyšetření. Jsem v tomhle fakt hrozná, ale vím, že to nesmím podceňovat. Už kvůli svým dětem doma a těm dalším v nemocnicích.

Chystáš se teď někam na dovolenou?Shodou okolností letím 22. června pouze s dcerou na tři dny, možná i týden do Egypta s jednou televizní stanicí a spojím tak příjemné s užitečným. Dcera pak odjíždí ještě na tábor a má soustředění. Jinak jsme zase celé léto třífázově na ledě.

-red-

[[nid:2157520]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také