TopStar

16. listopadu 2013 11:56

Vladkovo přiznání: Ve Vile se svlíkám pod peřinou. Proč to dělá?

Kdyby to bylo jen na něm, nechal by si to jako tajemství. Během pátečního SuperDuelu ale Vladkova pikanterie vyšla najevo díky Evě. Každou noc se ve Vile svléká!

Že je Vladko každou noc ve vile bez trenek prozradila Eva, která jednu dobu spávala v jeho blízkosti a tak o tom, zdá se, něco ví. Prozradila to v reakci na poznámky, které ji spojovaly s Honzou. Zatímco Honza byl prý vždy pod peřinou oblečený, o Vladkovi se to prý rozhodně říct nedalo.

Vladko nemá podobná témata vůbec rád. Když je ale postavený před hotovou věc, dokáže se k ní postavit čelem: "Ano, svlíkám se každý večer. Protože mě škrtí guma od trenýrek. Ale jsem vždycky zakrytý tak, aby nebylo nic vidět." Nic víc v tom podle něho není, přestože připustil, že na noci vedle Evy ve společné ložnici bude vzpomínat. Podrobnosti si už ale nechal pro sebe.

Vladkovo spodní prádlo se už jednou dostalo v přímém přenosu na přetřes. Když ho Thomas vyzval, aby ukázal, co nosí. Tehdy ho ovšem pohotový Vladko celkem slušně odpálkoval a pomohla mu i moderátorka Tereza Pergnerová, která už nedovolila Thomasovi doplňující otázku s tím, že se Vladko ubránil dokonale.

Trenýrky, které si sbalil do Vily Thomas:

A když už jsme u toho spodního prádla... Projděte si pár lechtivých snímků a videí a podívejte, co se ve Vile nosí přímo na tělo:-)

TIP Prima-Style.cz: Sledujte VyVolení Speciál od 18:00 na Primě, živáky každý den na Prima-LOVE a zítra noční show s Agátou Hanychovou!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také