TopStar

29. května 2015 13:00

Barbora Koukalová

Vousatá zpěvačka Conchita Wurst uveřejnila nahou fotku ze sprchy, není to už trochu moc?

Thomas Neuwirth alias Conchita Wurst je vousaté zjevení, které před rokem zvítězilo v soutěži Eurovize a podle zlých jazyků hlavně kvůli svému bezpohlavnímu zjevu. A odpůrce provokuje i nadále, třeba podivnou selfie ze sprchy. Která ale není dvakrát estetická.

Rakouský homosexuální zpěvák Neuwirth si nedal jméno Conchita Wurst jen tak náhodně, ale je v tom záměr. Wurst totiž znamená buřt, tedy vám lidem by mělo být buřt, jestli to muž nebo žena, důležité je, co se skrývá v člověku uvnitř.

O tom žádná.

Bohužel ale pro Toma čili Conchitu tahle myšlenka vyzněla celkem naprázdno, protože z Conchity Wurst není hudební hvězda proto, že vytváří hity, ale protože je to muž, co je hezká žena s vousy.

Většině lidí je Conchita Wurst sama o sobě opravdu buřt, ale jedno se mu musí nechat, rozhodně ví, jak o sobě nechat vědět, aby jeho jméno neupadlo v zapomnění. Třeba kontroverzními fotkami.

Stačí jedna selfie ze sprchy a hned se o něm zase mluví, jelikož podstata toho, co je na ní, popírá vše ženské i mužské zároveň a lidé doposud zvyklí na dvě jasná pohlaví jsou z toho znechucení.

Nahota na sociálních sítích je teď už naprosto normální a nikoho nedokáže šokovat, takže se na to musí jít jinak. Vám to hezké přijde?


Přečtěte si také