TopStar

22. července 2018 19:00

Všichni je milujeme, ale víme, co dělají teď? Jak se změnily hvězdy z Harryho Pottera

Uběhlo sedm let od doby, co sága Harryho Pottera skončila. Po celou tuto dobu hlavní hrdinové Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint zůstávali na filmových plátnech a mají za sebou nespočet nových filmů. Ale co ti ostatní? Pojďme se podívat na vedlejší role od dvojčat Weasleyových až po Harryho první lásku.

Matthew Lewis alias Neville Longbottom se stal novým sex symbolem současnosti

Roku 2015 se herec objevil na titulní straně časopisu Attitude a všechny své fanoušky šokoval. Nový Matthew měl do obtloustlého nešiky s roztomilými tvářičkami pořádně daleko. Žádná magie to nebyla. Zkrátka si najal trenéra, začal držet dietu a Lewis se rázem stal sex symbolem dnešní kinematografie. Hubnout začal filmový Neville už při natáčení posledních dílů, takže musel být v té době navlečen do tlustého oblečení.

No a není to tak dávno, co se krasavec oženil. V květnu letošního roku si vzal krásku Angelu Jones. K celé ceremonii došlo v italské oblasti Portofino.

Tom Felton alias Draco Malfoy kontakt s Bradavicemi neztrácí

V dubnu 2018 oslavil Tom společně s kouzelnickou školou Bradavice sedm let od ukončení ságy. Na oslavě se potkal s Matthewem Lewisem (Neville) i Emmou Watson (Hermiona) a všichni se dobře bavili.

Emma Watson se dokonce nechala slyšet, že Tom byl její první skutečnou láskou! Herečka vždy doufala, že si jí filmový Draco všimne a teď na dětské chvíle společně s úsměvem vzpomínají. Felton chodí už více jak 10 let s herečkou Jade Gordon, kterou poznal na natáčení jednoho z posledních dílů Harryho Pottera. V posledním díle si Jade zahrála Malfoyovu ženu.

Po natáčení překvapil herec své fanoušky odchodem od filmu a dal se na rybolov. Velmi záhy ale pochopil, že film je jeho osud a dnes je zas právoplatným hercem. V poslední době se dal i na hudbu a na svém kontě má již dvě alba.

Oliver Phelps alias George Weasley se našel na pódiu

Starší z dvojčat Weasleyových Oliver se po natáčení Harryho Pottera už moc ve filmu neobjevoval. Před dvěma lety se měl objevit se svým bratrem ve snímku Own Worst Enemy, ale ten nebyl nikdy dotočen. Přesunul se proto na divadelní prkna a září v mnoha inscenacích. ‚‚Musím dokázat, že pracuji naživo ještě líp a chci se v tom profilovat,“ uvedl.

James Phelps alias Fred Weasley miluje golf

V rozhovoru pro vydání Today‘s Golfer se sourozenci nechali slyšet, že milují golf. Zatímco Oliver ho hraje především s kolegy Rupertem Grintem a Tomem Feltonem, James je na profesionální úrovni a hraje s Arnoldem Palmerem na Floridě. ‚‚Mám tolik golfových holí, že si ze mě všichni dělají legraci,‘‘ přiznal se James.

Jamesova herecká kariéra se rozvíjí dobře. Zazářil v černé komedii Patchwork a příští rok se objeví ve snímku Cadia: The World Within.

Bonnie Wright alias Ginny Weasley je režisérka

Po dokončení natáčení Harryho Pottera se Bonnie dala na kariéru režisérky. Vystudovala produkci a na kontě už má několik klipů a reklam. Roku 2012 uvedla na trh společnost BonBonLumiere, která se zabývá krátkometrážními filmy. V současnosti randí Wright s majitelem jednoho klubu na Manhattanu Simonem Hammersteinem, který je o 13 let starší.

Harry Melling alias Dudley Dursley pořádně zhubl

Po Harrym Potterovi se herec tak často na obrazovkách neobjevoval. Sám tvrdí, že se na něj nalepila role tupého a zlého Dudleyho, takže ho režiséři moc neoslovují. ‚‚Chci se své nálepky zbavit, jestli to půjde. Lidé ke mně budou asi pořád chodit a říkat, že jsem ten tlusťoch z Harryho Pottera.‘‘

Je to ale zvláštní, jelikož už v posledním dílu filmový Dudley a ostatně i herec pořádně zhubl. Stejně jako Neville, tak i Dudley musel natáčet v pořádné vrstvě oblečení. Právě ztráta kil navíc mu dopomohla k sebevědomí a on se rozhodl studovat na Londýnské akademii múzických umění. Teď se věnuje primárně divadlu a v roce 2016 si zahrál ve snímku Roberta Pattinsona Ztracené město Z.


Přečtěte si také