TopStar

2. listopadu 2018 11:00

Markéta Škorňová

Vydrží to tentokrát? Maminka zpěvačky Demi Lovato říká, že dcera je již čtvrt roku čistá!

Poslední měsíce nebyly pro mladou zpěvačku Demi Lovato (26) zrovna příznivé. V červenci odvezli záchranáři předávkovanou zpěvačku do nemocnice a od té doby pravidelně dochází na odvykací sezení a terapie. Demi se pokoušela seknout se svou závislostí už několikrát, rodina ale věří, že tentokrát se jí to už doopravdy podaří.

Maminka populární zpěvačky Demi Lovato, Dianna De La Garza se o zdravotním stavu své dcery rozpovídala pro rozhlasovou stanici Sirius XM. „Jsem na ni hrdá a vděčná za to, že ji mám,“ uvedla.

O faktu, že má Demi Lovato problémy s drogami a alkoholem, se šuškalo už nějakou dobu. I její matka se obávala nejhoršího. „Ale nevěděla jsem, co doma dělá, je jí 26 let, nebydlíme spolu,“ pokračovala Dianna.

I přesto, že hvězda vydala v červnu skladu „Sober“, ve které zpívala o tom, že už je čistá, její vůle ji zradila i tentokrát.

Její matka ale nyní věří, že je vše na dobré cestě. „Závislost je onemocnění a tvrdá práce. Je to velmi těžké a neexistují tu žádný výjimky,“ dodala.

Ona sama se o předávkování své dcery dozvěděla až poté, co obdržela sms s otázkou „Co se stalo Demi?“

Sama zpěvačka se od smutného incidentu stáhla ze společenského života i sociálních sítí. „Potřebuj čas, abych se uzdravila a zaměřila se na svou osobnost a vlastní cestu,“ napsala ve svém prohlášení Demi.

„Láska, která se mi od vás dostává, mi ukázala, že má smysl se uzdravit. Těším se na den, kdy budu moci konečně říct, že jsem zdravá a už na druhé straně tohoto problému,“ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také