TopStar

26. října 2014 09:50

Táňa Sáblíková

Výhružka Obamovi: Pane prezidente, nedotýkejte se mé přítelkyně!

Mohlo by se říct, že pán Bílého domu je nejvlivnějším člověkem na světě a nikdo se mu neodváží odporovat, natož mu vyhrožovat…alespoň osobně. To jste ale ještě nepotkali Mikea Jonesa! Ten si s tím totiž hlavu příliš nedělal!

„Pane prezidente, nedotýkejte se mé přítelkyně,“ pronesl Mike, když odcházel z volební místnosti. Nechával tam totiž svoji přítelkyni, vedle které právě volil i prezident Barack Obama. A co na to on? Známý šprýmař?

Samozřejmě si nenechal ujít příležitost k pobavení všech lidí okolo i na televizních obrazovkách. Mikovi totiž odpověděl: „Opravdu to nemám v plánu.“ Přítelkyně Aia se za svého partnera hned začala omlouvat. „Věděla jsem, že chce říct něco chytrého, ale netušila jsem, že chce říct zrovna tohle,“ řekla sama Aia prezidentovi.

Obama si z toho ale nemoc nedělal a pokračoval v nezávazné konverzaci, dokonce se zeptal Aiy i na přítelovo jméno a prohlásil, že nemůže uvěřit, že Mike je takový hlupák, s čímž překvapivě souhlasila i Mikova přítelkyně.

Poté, co prezident odvolil a Aia stále hlasovala u svého stanoviště, se k ní Barack Obama naklonil a řekl: „Nyní mi můžete dát pusu, ať má o čem mluvit. Teď by měl opravdu začít žárlit,“ zavtipkoval nakonec ještě Obama a dal Aie pusu na tvář s jemným obejmutím.

Nemůžeme se divit, že mají Baracka Obamu v Americe opravdu rádi…teda až na Mika!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Barack Obama pusa prezident