TopStar

9. května 2014 11:19

Jana Fikotová

Vyšetřování kolem sebevraždy Ivety Bartošové dále pokračuje

Dnes v ranních hodinách pokračovalo vyšetřování kolem sebevraždy Ivety Bartošové (✝48). Policie vyslýchala na místě činu Evu Pröllerovou, ženu, která těsně před tragédií zpěvačku potkala.

Hlavní vyšetřovatelka si evidentně vzala za úkol, velmi zodpovědně k případu přistupovat a se svým kolegou z kriminálky v dopoledních hodinách obcházeli v Uhříněvsi sousedy a každého podrobně vyslíchali.

Dnes si dokonce vzala zrzavá vyšetřovatalka za úkol, projít trasu, kterou šla Bartošová na místo činu. Vyšla od Ivetina domu a postupně přes lávku uhříněvského rybníka došli až k vlakové trati a vydali se až k místu, kde bylo nalezeno Ivetino tělo. Během jejich rekonstrukce se k nim přidala i důležitá svědkyně.

Eva Pröllerová byla poslední očitá svědkyně, která viděla zpěvačku těsně před její sebevraždou. „Šla jsem na procházka se psem, jako každý den. Bylo asi čtvrt na dvanáct, když jsem kolem paní Bartošové prošla. Sice jsem se neohlédla, ale asi to byla ona. Zda byla opilá či ne, to nevím, ale její chůze byla velmi podivná,“ popsala Pröllerová, která na tento den bude ještě dlouho vzpomínat.

Celou situaci opět popsala kriminalistům, kteří tragickou událost kolem Ivety Bartošové stále vyšetřují. Záhad a dalších informací kolem sebevraždy přibývá a z původní jasné sebevraždy, kdy měla zpěvačka pod vlak skočit dobrovolně, se pomalu stává i možná vražda, ke které ji mohl donutit její manžel Josef Rychtář.

Způsob zpěvaččiny sebevraždy všechny známé velmi překvapil. Podle většiny byly její pokusy o zabití spíše jen signálem o pomoc. Zda výslech poslední očité svědkyně přinese další zvrat či potvrdí sebevraždu, vás budeme informovat.

-juf-


Přečtěte si také