TopStar

22. srpna 2013 11:05

VyVolené duo PP - Panic a Podivínka

Panic Láďa Jandík vytunil svoji plavajznickou image k dokonalosti a to nenechalo ve třetí volbě hlasující diváky reality-show VyVolení bez reakce. Poslali ho do Vily. Už už se radoval, že se zbavil dvou silných soupeřů, ale pak nečekaně zasáhla moderátorka Tereza Pergnerová.

Svým "žolíkem", na kterého má podle regulí soutěže právo, udržela ve hře šestadvacetiletou milovnici zvířat Lucii Šárovsovou. Ta se totiž nechala v medailonku slyšet, že hodlá působit na lidi pozitivní motivací a pracovat s nimi stejným způsobem, jako když cvičí své psy.

Tak uvidíme, jestli taky budou hopsat, jak si ona přeje. Takový první VyVolený Thomas na to totiž nevypadá ani náhodou a bezdomovkyně Zdeňka taky stoprocentně jen tak na něco neskočí. Aby Lucii nezbyl k pokusům jen podivín Láďa...

Každopádně, Vila se brzy zalidní a podle našich informací budou mezi soutěžícími i týpci, které dobře znáte z první řady VyVolených.

To ovšem Láďa - stejně jako ostatní zavřený a hlídaný na hotelu - netuší. Jen si mne ruce, že se mu povedlo do vily dostat. „Kupodivu jsem se před přenosem nenervoval. Bylo to úplně v pohodě. Nejdřív jsem měl strach z kamer a z lidí ve studiu, ale pak to ze mě nějak zázračně spadlo. A dokonce jsem si pak říkal, že to hrozně rychle uteklo,“ sdělil po přenosu Ládík, který si o své soupeřce myslí, že je to pohodová holka. „Působí mile, snad si budeme ve Vile rozumět,“ dodal Ladislav, který diváky nejvíce pobavil svým tanečkem.

Lucii zase maminka vyprovodila do soutěže s poznámkou, že je "zářič pozitivní energie", ale dodala: "Zároveň má v sobě štíra a přesně ví, kam bodnout,“ prozradila maminka Lucie Romana Vojířová. No... My si jen představujeme, že by se do Vily dostala například legendární Regina Holásková (což není vůbec vyloučeno). Jak té by se asi líbilo, kdyby ji Lucie cvičila pozitivně nepozitivně...

jad

TIP Prima-Style.cz: Sledujte dnes další volbu, kterou jsme si pracovně překřtili na "Klub rváčů". Všichni kolegové z produkce VyVolených njsou sice tajemní, jak hrad v Karpatech. Ale... Večer se chystá velké překvapení!

Vše o reality show VyVolení si přečtete ZDE

Mohlo by vás zajímat: Kdo už ve vile je

Kdo by ve Vile být mohl:

A jak to ve vile vypadá (vyzkoušela redaktorka Prima-Style.cz Dáša Dandová - a nic jí nebylo svaté. Vlezla i na záchodky:-)


Přečtěte si také