TopStar

13. ledna 2014 16:38

VyVolení ŽIVĚ: Ptejte se jich na cokoliv v kině Lucerna už tuhle sobotu

Vídali jste je ve Vile VyVolených. A teď budou na dosah ruky, připravení odpovídat na všechny vaše otázky. Vlado Dobrovodský, Pavlína Zochová a Mirka Sokolová přijdou v sobotu 18. ledna ráno do pražského kina Lucerna. Jděte tam taky! Dva z vás mohou získat i VIP vstupenku na večeři!

S VyVolenými můžete strávit celý den. "Na to setkání se opravdu hodně těším, přestože samozřejmě můžeme počítat i s tím, že dostaneme od fanoušků třeba i nepříjemné otázky pořádně na tělo," tvrdí vítěz reality show VyVolení Vladko Dobrovodský. Ten je podle svých slov po vítězství v loňské řadě mnohem více v pohodě, než když vyhrál poprvé. "Jsem starší, ty roky jsou znát. Berete věci s mnohem větším nadhledem," připouští.

Jaké to bylo opustit Vilu a po všech událostech, které se v ní odehrály, začít znovu "civilní" život? Pavlína s Mirkou jsou připravené podělit se s fanoušky o své zážitky ze soutěže i plány do budoucna. "Chtěla bych být v životě co nejspokojenější a doufám, že mě něco tak nezapomenutelného, jako byli VyVolení, ještě čeká," tvrdí Pavlína.

Získat můžete i osobní předměty VyVolených. Proběhne totiž dražba, jejíž výtěžek poputuje Nadaci Terezy Maxové.

VyVolení nám exkluzivně řekli, podle jakého klíče předměty do dražby vybírali. Podívejte se na VIDEO:

Jste zvědaví, jak se všichni mají, jak vzpomínají a co plánují do budoucna?

KUPTE si VSTUPENKU na akci ZDE a přijďte 18. ledna do Kina Lucerna hned ráno v 9.00 hodin.

Další podrobnosti:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také