TopStar

21. března 2019 21:13

Tereza Šulcová

Warwick Davis, herec z filmu Harry Potter odhalil, že ve filmu hrála i jeho rodina!

Herec Warwick Davis si zahrál ve filmové fantasy sérii Harry Potter profesora Flitwicka a skřeta pracujícího v Gringottově bance Griphooka. Nyní odhalil, že i jeho rodina se objevila v posledním dílu, přesněji v Harry Potter a Relikvie smrti - část 2.

Devětačtyřicetiletý herec odhalil, že jeho rodina si zahrála malé role v posledním dílu Harryho Pottera. Jeho manželka Samantha (48) i jejich dvě děti Annabelle (21) a Harrison (16) včetně tchána Petera Burroughse (72) se podíleli na natáčení. Nevzpomínáte si, kde jste je zahlédli?

Celá scéna se odehrává v Gringottově bance, kde si zahráli skřety, kteří tam pracují! Herec se svěřil časopisu Cosmopolitan UK, že ve studiu Warner Bros. byl naposledy, když tam bylo přítomno celkem 60 skřítků.

„Někteří z nich byli z mé rodiny, konkrétně manželka, tchán a naše děti. Hráli skřety, jako já. Byla to zábava,“ podotkl Davis. Dodal, že bylo velmi zábavné hrát dvě naprosto odlišné postavy. „Užil jsem si to, člověk si tak může zkusit zahrát postavu, kterou by nikdy nechtěl být. Alespoň doufám, že nejsem jako Griphook,“ zažertoval.

Warwick se nedávno svěřil, že jeho rodina je napadána na sociálních sítích mediálními trolly. V lednu řekl v pořadu Good Morning Britain, že ho štve, že sociální sítě nedělají více, aby toto jednání omezili. Jako příklad uvedl incident, kdy pod jeho fotku napsal troll urážlivou zprávu. „O můj bože. David a jeho rodina plná skrčků!“ Děti totiž zdědily po matce i otci „malou výšku“ a jsou také liliputi. Skrček je totiž považováno u liliputů za velmi urážlivou přezdívku a raději si nechávají říkat třeba trpaslík. Celý incident se odehrál na Twitteru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také