TopStar

30. září 2015 18:02

Michal Chalupa

Z čeho je Megan Fox na větvi? Brian Austin Green jí během rozvodu provedl něco fakt trapného!

Hvězdy Transformers a Beverly Hills 90210 se po jedenácti letech známosti, pěti ve společném manželství a dvou dětech rozvádí. To už jsme psali, jenže příběh má další pokračování, z něhož je asi Megan Fox (29) celkem nepříjemně překvapená.

Brian Austin Green (42) žije se svou, brzy již exmanželkou, pod jednou střechou. Hlavním důvodem odloučení manželů je údajně Meganina extrémní pracovní vytíženost a fakt, že se herec stále musí starat o děti. Jistě mu v tom nepomáhá žádná chůva, to si dokážeme představit. Dnes již vyhaslý idol si ale uvědomil, že zatímco je Megan stále v kurzu, tak po něm neštěkne ani pes. Proto se rozhodl jednat.

Z rozvodového dokumentu, jehož kopii přinesl server TMZ.com, vyplývá, že se David ze seriálu Beverly Hills 90210 chce nechat od bývalky i po rozvodu živit! Jeho příjmy totiž nejsou nikterak závratné, alespoň oproti Megan.

Zažádal proto o další finanční podporu ze strany exmanželky. Odůvodnil to následky zranění po autohavárii, při které Fox vyvázla bez zranění. Na rozdíl od něho. Jestli bude těžkými následky trpět doživotně zatím není jasné. Na rozdíl od faktu, že se Megan vypečený Brian asi ještě pěkně prodraží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také