TopStar

23. října 2013 22:19

Jana Fikotová

Z dcery Toma Cruise je ošklivé káčátko

Vyrůstala tak trochu pozapomenutá. Přestože Isabella Cruise (20) nosí zvučné příjmení po adoptivním otci Tomu Cruisovi, média se o ni příliš nezajímají. Sama se však ráda odlišuje od ostatních.

Před časem se sice zdálo, že se Isabella mění na krásnou labuť, nové snímky tomu však nenasvědčují. Kdysi půvabná blondýnečka je nyní přebarvená ošklivá kačenka. Ani kila navíc jí ke kráse nikterak nepřidají. I když ji s Cruisem adoptovala jedna z nejkrásnějších hereček Hollywoodu Nicole Kidman, nikterak si z nevlastní matky příklad nebere.

Pár svých snímků, na kterých je i její mladší bratr Connor (18), si se vší parádou dala na svůj profil na sociální síti. Ovšem není moc o co stát. Isabella tráví čas v Londýně, kde studuje umění, a podle nelichotivého vzhledu má zřejmě dívka dost amerického životního stylu. Podle svých známých se do starého kontinentu, kde si užívá života, doslova zamilovala. „Bella začala žít v Londýně a úplně se do něj zbláznila. Miluje všechno evropské, a to speciálně kulturu,“ prozradil zdroj z blízkého okolí Isabelly měsíčníku US Weekly.

Isabellu Cruise adoptoval Tom se svou první ženou Nicole Kidman. Má osmnáctiletého bratra Connora, který je též adoptován.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Londýn Tom Cruise Nicole Kidman

Přečtěte si také