TopStar

28. června 2013 16:34

Dagmar Dandová

Z ložnice Miss ČR: Manžel Lucie Váchové umí přivřít oko

Modelka Lucie Váchová (28), provdaná Křížková, má ideálního manžela. Když vypadá dobře, jachtař David Křížek jí vysekne poklonu, a když doma pobíhá v teplákách a nenamalovaná, Lucčiny vizáže si nevšímá.

„Doma se moc nemaluji. A manžel to respektuje. Nevyděsí se, když mě vidí po ránu nenalíčenou. Neremcá ani, když pár dní chodím jen v teplákách. Když ale jdeme někam do společnosti a já se hezky obléknu a nalíčím, samozřejmě se mu to líbí a je spokojený. Ale jinak moji vizáž v podstatě neřeší,“ říká modelka.

Lucčin outfit ale až do jejích osmnácti let hlídali rodiče. Modelka tak začala objevovat taje líčení až ve chvíli, kdy se ocitla v soutěži Miss. „Například jsem vůbec nevěděla, jak se používá třeba korektor nebo tvářenka. Najednou jsem zjistila, že můžu vypadat mnohem lépe,“ vzpomíná na objevitelské období Lucie Křížková.

Výrazný make-up ale modelce dodnes k srdci nepřirostl. „Nesnáším, když mě na přehlídce výrazně nalíčí. Nejhorší je, když mi vizážisti nanesou kouřové stíny až k obočí. Vypadám pak jako zombie a sama sebe nepoznávám,“ říká Lucie.

Dnes už se ale krásná Miss ale bez korektoru skoro neobejde. „Když jdu někam mezi lidi, beru si korektor vždycky s sebou. Nemám totiž moc dobrou pleť a tu a tam potřebuji něco na obličeji zamaskovat,“ přiznává Lucie Křížková.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také