TopStar

26. října 2018 13:30

Markéta Škorňová

Z velké lásky zbyly jen rozvodové papíry: Silvia Kucherenko se rozvádí po 10 letech s manželem!

Není to tak dávno, co jsme psali o této kontroverzní modelce Silvii Kucharenko (36) a jejím přáním, mít s manželem další dítě. Problém byl v tom, že její muž- Sergej Kucherenko je od roku 2015 za mřížemi, kde si má odpykat jedenáctiletý trest. Nyní je ale zdá se všechno jinak. Silvie podává žádost o rozvod.

Na Slovensku tuto „modelku“ jenž miluje plastické operace, zná téměř každý. Za muže si tato mladá dáma vzala movitého Sergeje Kucherenka, který se však před třemi lety dopustil závažného zločinu, za který byl odsouzen k jedenáctiletému trestu odnětí svobody.

Už tři roky je tak Silvia sama na domácnost a především výchovu syna Alexandra (7). Ještě před nedávnem to ale vypadalo, že Silvia na svého „zlobivého“ manžela počká. Na veřejnosti ho vždy hájila a spolu se synem ho pravidelně navštěvovala. V posledních měsících to dokonce vypadalo, že chce mít modelka se svým mužem další dítě!

Teď se ale zdá, že v tomhle případě láska vězeňské zdi nepřekoná. Silvia se podle informací webu cas.sk s manželem dohodla, že bude nejlepší, když manželství ukončí.

Uvidíme, kdo uloví modelčino srdce tentokrát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také