TopStar

23. prosince 2013 10:14

Jana Fikotová

Zákulisí koncertu Heleny Vondráčkové. Úsměvy, dobrá nálada a šperky za 6mega

Zpěvačka Helena Vondráčková (66) nás jako jediné pustila do zákulisí před svým vyprodaným koncertem v Lucerně. Panovala tu skvělá atmosféra a fanouškové ji celý koncert aplaudovali ve stoje.

Je jen pár skvělých zpěvaček, které dokážou svůj koncert zcela vyprodat a navíc oslovit několik generací fanoušků. Mezi tyto hvězdy patří i Helena Vondráčková, které se s láskou říká „teta Helena“. „Jsem nadšená. Mám velkou radost, že je tu tak skvělá atmosféra a navíc tu mám své blízké a rodinu.“

V zákulisí to hýřilo vtipem a dobrou náladou. Sama zpěvačka rozdávala úsměvy kolem sebe. Jejím hostem koncertu byl Vašo Patejdl, se kterým si mimo jiné zazpívala i duet. Jako hlavní podpora a organizátor koncertu byl manžel Heleny Martin Michal. Své milované ženě přinesl nádhernou kytici růží.

Helena si na koncert vzala hned několik krásných šatů, které měla od návrhářky Táni Kovaříkové, která dbala na to, aby zpěvačce vše dokonale padlo. Nádherné líčení měl na starosti dvorní vizážista zpěvačky Zdeněk Fencl. Největším skvostem mimo samotnou zpěvačku, byly nádherné šperky v hodnotě 6 milionů korun, které zapůjčila Heleně firma DIC.

Na skvělý koncert, kde zazněla většina hitů Vondráčkové, dorazila i manželka Stanislava Grosse Šárka i s dcerou, která je velkou obdivovatelkou Heleny Vondráčkové. Po jejím vzoru se sice nevydala na pěveckou dráhu, ale na tu stepařskou. Natálie je totiž se svou stepařskou skupinou Andrea nejlepší na světě.

V hledišti jsme objevili i kontroverzní „celebritu“ Ornellu Štikovou, která na koncert vzala svou babičku. „Helenu moc obdivuji a babička jí miluje také. Koncert jsem si rozhodně nemohla nechat ujít,“ přiznala Ornella. Největším fanouškem Vondráčkové byl vnuk se snachou Zuzanou, o které se v zákulisí láskyplně staral Martin Michal.

-juf-


Přečtěte si také