TopStar

18. října 2015 19:17

Michal Chalupa

Zamilovaná "cikánka" Dara s Rytmusem: „Bílý holky takhle nevrtěj zadkama!“

Dara a Rytmus se na kšeftech nepotkávají moc často. I na noční show v jednom pražském obchodním centru se jenom míjeli... A podle toho, jak se k sobě měli, se zdá, že jejich láska jenom kvete. I když oba vědí, že jisté není nikdy nic.

O tom, jak dlouho jim láska vydrží, říká Dara: „Tyhle věci jsou v rukách osudu, funguje to, bavíme se. On mě, já jeho. Je super, že jsou tam další věci, které nás spojují, což je ta muzika a společná práce.“ Když se všichni sejdou doma, Dara ráda vyváří, i když ne jen Rytmusovi, podle afrodiziakální kuchařky. „Vařím podle spousty jiných kuchařek. Sbírám je, baví mě vaření, mám ráda vůni koření a experimentovat s tím vším. A Patrik je dobrý pokusný králík a Laura taky. U nás se vaří hodně,“ říká zpěvačka s tím, že raději jedí doma, než v restauracích.

„Přivítali jste se miláčku, muži, někde jsem četla, že si říkáte cikáne, cikánko? Už ne?“ zeptala se dvojice autorka reportáže Andrea Ježková. „To ne! To možná v legraci. To jsi mě celkem pobavila. Ale proč ne? Patrik si ze mě vždycky dělá legraci, že na sto procent v dávných kořenech tam ve mně ten gipsy musí být, protože bílý holky takhle nevrtěj zadkama.“ Na to zareagoval Rytmus: „A hovorili jsme si tak někdy? No tak to jsou fáze slangů, někdo něco řekne a já se na to namotám. Nemáme to tak, že hledáme slovíčka, už si ani nepamatuju, kdy jsem jí řekl, že je cikánka.“

Více se dozvíte v rozhovoru TOP STARu z 18.10. a později na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také