TopStar

7. února 2019 14:00

Tereza Šulcová

Zamilovaný až po uši! Syn Davida Beckhama nafotil lechtivé fotografie se svou přítelkyní

Brooklyn Beckham bude asi do konce života spojován se svým otcem Davidem Beckhamem. Díky němu se totiž tato rodina má jako v bavlnce a je často terčem pozornosti. Brooklyn si vyrazil se svou přítelkyní na rande! Ta nedávno zveřejnila lechtivé fotografie se svou láskou.

V pondělí byl Brooklyn Beckham (19) a jeho přítelkyně Hanna Crossová (21) spatřen na GQ Car Awards, který se konal v hotelu Corinthia v Londýně. Je vidět, že Brooklyn zdědil po matce Victorii cit pro módu. Jeho komplet působí originálně a elegantně. Fanoušci říkají, že si našel svou matku v mladší verzi.

Hana je žádaná modelka, která je zapsaná u třech modelingových agentur. Select Model Management, US agency The Lions a French agency Premium Models. Nedávno nafotila i novou kolekci Victorii Beckhamové. Pro tuto událost zvolila bíllé oversize tričko s černými kalhotami a maskáčovou bundou.

Hana s Brooklynem byli ruku v ruce během celé akce. Na událost se přišel podívat i Howard Donald a rapper Professor Green, kteří byli spatřeni s touto mladou dvojicí. Spekuluje se, že zpěvačka Rita Ora měla kdysi tajný románek s Brooklynem. To ale ani jeden nepotvrdil. Modelka chvíli po této spekulaci zveřejnila na své sociální síti lechtivé fotografie, na kterých je se svou láskou Brooklynem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také