TopStar

5. května 2014 14:50

Jana Fikotová

Zasloužilé matky Faltýnová a Verešová ukázaly sexy těla

Většina modelek se bojí stát se rodičem, aby předčasně neskončila s kariérou v modelingu. Ovšem skutečnost v posledních letech je naprosto opačná. Důkazem toho jsou nejen Claudia Schiffer (43) či Gisele Bündchen (33), ale i české modelky jako Andrea Verešová (33) či Petra Faltýnová (36).

Čím víc mají dětí, tím víc jsou krásné a sexy. Řeč je o modelkách, které se rozhodly během své kariéry založit rodinu. Nejbohatší modelka světa Gisele Bündchen je skvělým důkazem toho, že i při mateřství se dá dělat kariéra.

Tento trend se rozšířil i do Čech a modelky se nebojí otěhotnění a konce kariéry. Nedávno nás o tom mohla přesvědčit Petra Faltýnová či Andrea Verešová, které se staly hlavními tvářemi módní přehlídky návrhářky Natali Ruden.

Obě se mohou chlubit dokonalou postavou, proto se je návrhářka nebála obléci do velmi sexy oblečení, které ukazují přednosti těchto dvou modelek. Není proto překvapením, že Andrea jde v posledních dnech doslova z přehlídky do přehlídky. Ještě na konci uplynulého týdne předváděla na Bratislavských módních dnech.

-juf-

[[nid:2156958]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také