TopStar

16. října 2013 09:50

Dagmar Dandová

Zdeněk Pohlreich: Při vaření na náměstí kupoval pastelky

Známý kuchař Zdeněk Pohlreich se důkladně připravuje na novou show Česko vaří s Pohlreichem živě. Na náměstí Míru v Praze u kostela sv. Ludmily vařil prakticky v polní kuchyni. Na ochutnávku jeho jídla přišel i mladý student, který vybíral peníze pro sdružení nevidomých.

Fotky matou, nakonec si Zdeněk Pohlreich koupil bílou charitativní pastelku za dvě stě korun. „To je nejdražší pastelka, co jsem kdy měl,“ poznamenal, ale pak už se raději vrhl do vaření.

V polní kuchyni udělal houbovou omáčku, ze které byl úplně vyřízený náš redakční fotograf Jiří Janoušek. A že je Jirka mlsná huba…

„Nikdy jsem nejedl tak dobrou hříbkovou omáčku,“ valil oči a šel si ještě přidat.

Zdeněk Pohlreich připravil speciální recept: mleté maso s houbovou omáčkou a bramborovou kaší.

Chcete recept a zároveň vařit se Zdeňkem Pohlreichem? Od této soboty si budete moct vyzkoušet spolu se slavným kuchařem a jeho hosty vždy tříchodové menu prostřednictvím přímého přenosu. Prvním exkluzivním hostem bude herečka a moderátorka Tereza Kostková.

Již od soboty 19. 10. ve 20.15 na Primě

Vše o pořadu, týden předem kompletní recepty na jídla v něm vařené, nákupní seznam surovin, videonávody i rozhovory s hlavními aktéry. To najdete na novém webu iprima.cz/ceskovarizive

Mohlo by vás zjímat:


Přečtěte si také