TopStar

1. listopadu 2013 14:31

Zdeněk Pohlreich s očima navrch hlavy: Jeho zaměstnanci se spřáhli s trojicí žen

Vyvést šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha z míry, to není jen tak. Krásnému týmu VIP zpráv se to ale povedlo. A jako spojenci pomáhali za jeho zády dokonce Zdeňkovi zaměstnanci!

„Chtěly jsme vyzkoušet, jestli je skutečně v jídle tak neomylný, za jakého ho všichni považují. Připravily jsme si na něj proto takovou malou past,“ říká Bára Hlaváčková z VIP zpráv, která se léčky společně s Lenkou Špillarovou a Pavlínou Holubovou zhostila.

Dámy se rozhodly nakoupit v supermarketu již hotová jídla a Zdeňkovi je následně naservírovaly. V jeho vlastním podniku – Café Imperial! „Kuchaři v Imperialu neváhali ani minutu se s námi proti svému šéfovi spojit,“ směje se Lenka Špillarová a dodává: „Dokonce nám pomohli jídla naservírovat tak, aby vypadala alespoň trochu lákavě." Redaktorky VIP Zpráv mu pak tvrdily, že jídla uvařily přímo pro něj vlastnoručně.

Nechal se šéfkuchař ošálit?

"Zdeněk byl velmi statečný a skutečně poctivě ochutnal ze všech třech talířů. A projevil se i jako gentleman a přímo nás nenatřel. I když bylo vidět, že si někde uvnitř myslí své,“ přibližuje atmosféru u stolu Pavlína. Zdeněk sám o tomto neobvyklém zážitku říká: „Já jsem v prvé řadě ocenil, že se kvůli mně někdo takhle namáhá. Jak se říká, snaha ta se cení. A musím říct, že s holkama byla i sranda.“

Poznal Zdeněk Pohlreich, že se jednalo o hotová jídla? Jak jednotlivé chody ohodnotil a rozdal půvabným moderátorkám nějaké odborné rady? Sledujte VIP zprávy na Primě již tuto sobotu 2. 11. v 19.55.

A hned po nich se vedle Zdeňka Pohlreicha postaví další krásná žena, herečka Jitka Čančarová, a to v show Česko vaří s Pohlreichem živě. Jitka si do studia pozvala své herecké kolegy Danu Batulkovou a Filipa Čapku.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také