TopStar

25. února 2015 14:49

Lucie Průchová

Zdenka Pohlreich léčí sebe i kočku zázračným přístrojem na rakovinu

Zdena Pohlreich, manželka Zdeňka Pohlreicha, si před čtyřmi měsíci našla bulku v prsu. Po návštěvě lékaře jí byla diagnostikována rakovina. Nyní se snaží svůj nádor všemi způsoby alespoň zmenšit, a proto přistoupila k nové léčbě. Zapůjčila si k ní přístroj, který by měl prý dělat zázraky.

Zdenka se snaží být pozitivní a věří ve své úplné uzdravení. Pravidelně se podrobuje chemoterapii a se svým manželem si užívají života, který jim teď tato nemoc nepříjemně zkomplikovala. Zdeněk je jí ale velikou oporou a podporuje ji i co se týče léčebných procesů. Teď se tedy rozhodli vyzkoušet tento zázračný přístroj.

Jeho účinky si oba velice pochvalují, Zdeněk je rád, že jí pomáhá po náročném ošetření chemoterapií. "Za čtyři dny po chemošce jsem vždycky úplně v pohodě a můžu dělat úplně všechno," uvedla Pohlreich v rozhovoru pro Magazín MF Dnes.

„Já tím léčím tu moji rakovinu. Jde to na jakýkoliv živý organismus, můj nádor je z 85 procent pryč. Dělám k tomu i jiné věci, ale asi je to kombinace všeho. Chemoterapie, bicom, strava, psychosomatika,“ svěřila se manželka Zdeňka Pohlreicha.

Kočka Pohlreichových si užívá zázračný přístroj

Tento přístroj si oblíbila celá rodina, včetně jejich kočky. Zdeněk ho prý používá na stres a kočička vypadá na fotografii, kterou Zdenka vystavila na svém facebookovém profilu, také velice spokojeně. K fotografii napsala: „Držela hodinu. Je to Bicom. Dělala jsem jí detox, odkyselení a zvýšení imunity. A pak bakteriální infekci,“ vysvětlila Pohlreich.

Držíme jí palce a doufáme, že tato léčba bude účinná! Základem je určitě její pozitivní myšlení a Zdeňkova opora a láska!

(lup)

Zdenka poskytla TOP STAR magazínu otevřenou zpověď týkající se její nemoci:

Další články:

zdroj Blesk.cz


Přečtěte si také