TopStar

16. prosince 2013 10:34

Jana Fikotová

Ze zákulisí galavečera Srdce pro děti (FOTOGALERIE)

Během galakoncertu Srdce pro děti se vybralo 19 miliónů korun. Po celý den jsme sledovali přípravy na megaakci v Obecním domě pěkně zblízka.

Šrumec, shon, ale i dobrá nálada a vánoční atmosféra. Taková byla generálka galavečeru Srdce pro děti, jehož prostřednictvím přispívají nejen celebrity, ale i diváci. V zákulisí se od dopoledních hodin připravoval především moderátor večera Libor Bouček, který pečlivě konzultoval vše s režisérem pořadu. Těsně před zahájením se oblékl do slušivého obleku a s vtipem sobě vlastním bravurně odmoderoval celý večer.

Pomáhat by měli lidé celoročně, a pokud si k tomu vyberou čas vánoční, tím lépe. Dobrý skutek se dokonale naplnil i při slavnostním galavečeru Srdce pro děti.

Dětský úsměv se teď může naplno rozzářit na mnoha tvářích nemocných dětí.

Slavné osobnosti, jako zpěvák Tomáš Klus, Karel Gott, Petr Kolář, Štefan Margita, Miro Žbirka, Vilém Čok, vítěz ČeskoSlovensko má talent 2013 Miroslav Sýkora, houslový virtuos Pavel Šporcl, zpěvačka Petra Janů či Dasha, ti všichni horlivě odpovídaly na vaše telefonáty ve hvězdném call centru. A díky vašim telefonátům se podařilo vybrat neuvěřitelných 19 milionů korun!

-juf-


Přečtěte si také