TopStar

20. března 2019 11:00

Markéta Škorňová

Zemřel jí otec, ale kritice se nevyhnula: Dcera herce z Beverly Hills 90210 prý málo truchlí

Jak se zdá, fanoušci zesnulého herce Luke Perryho vědí nejlíp, jak moc velký smutek by se měl držet za jeho ztrátu. Na internetu se dokonce pustili do ostré kritiky jeho dcery Sophie, která podle nich netruchlí dostatečně.

Sociální svět je plný absurdních diskuzí, a proto se není čemu divit, že se jedna taková strhla i kolem úmrtí herce Luke Perryho. Oblíbený fešák ze seriálu devadesátých let - Beverly Hills 90210 - zemřel 4. 3. poté, co ho postihla mozková příhoda. Od té doby je internet plný kondolencí, upřímných soustrastí, ale také kritiky.

Jedna taková se strhla kolem dcery zesnulého herce. Podle fanoušků prý Sophie po tatínkovi málo truchlí! Nelíbilo se jim především přidání fotky na Instagramu k Mezinárodnímu dni žen. Na ní je Sophie s matkou, kterou označila za úžasnou ženu.

Podle fanoušků to ale bylo moc brzy a měla prý držet smutek i na sociálních sítích. „O tuhle pozornost jsem se neprosila. Nechtěla jsem se ocitnout ve světle virtuálních reflektorů," napsala mimo jiné s tím, že nebude dělat to, co by si někteří přáli. Takže vy, kteří mě haníte za má slova, šatník, nebo co je horší - za můj smutek, udělejte nám oběma laskavost a přestaňte mě sledovat," napsala Sophie.

Sama Sophie si je jistá, že by si její otec nepřál, aby se uzavřela do sebe a truchlila. A rýpavým fanouškům by mělo co nejrychleji dojít, že takhle citlivé téma, jakým je úmrtí, by se rozhodně mělo obejít bez uštěpačných poznámek na adresu dcery.

Sdílejte článek

Přečtěte si také