TopStar

29. července 2013 16:22

Zešílela Britney Spears? Podle brýlí to tak vypadá

Kdyby se měl duševní stav posuzovat podle slunečních brýlí, zpěvačka Britney Spears by nejspíš nedopadla moc dobře. Zdání ale klame. Ve skutečnosti je na tom nejlépe za poslední roky.

Britney se o víkendu ukázala na premiéře druhého dílu Šmoulů v Los Angeles i se syny – šestiletým Jaydenem Jamesem a o rok starším Seanem Prestonem.

Brýle si nasadila z legrace, mnohem častěji se pohybovala bez nich a usmívala se na všechny strany. Přišla za ruku se svým přítelem Everyday Davem Lucadem a prý plánuje další svatbu. Vdávat se měla už loni za svého tehdejšího přítele Jasona Trawicka, ale ze svatby sešlo. Tak třeba tentokrát...

Všechy překvapilo, jak na sobě Britney, která pro film nazpívala hit "Ooh lala", dokázala zamakat. Vždyť chlapci, které má s tanečníkem Kevinem Federlinem, jí byli před časem odebráni a zpěvačka se dlouhá léta hrabala ze své závislosti na alkoholu a drogách. Jeden čas čelila i nepříjemným žalobám ze strany bývalého bodyguarda Fernanda Florise. Ten tvrdil, že ho sexuálně zneužívala svými lascivními návrhy.

Teď to však vypadá, že je Britney (kdysi ji velmi obdivoval například princ William) konečně v pořádku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také