TopStar

14. srpna 2013 14:00

Dagmar Dandová

Zhrzený nápadník Macura: Hodlá vybudovat pro Ivetu Hobitín

Tomu se říká nezlomný duch. Zdeněk Macura zveřejnil neuvěřitelný podnikatelský záměr. Hodlá budovat domečky pro týrané ženy.

Bývalý milenec Ivety Bartošové Zdeněk Macura se nevzdává. Přestože mu jeho osudová láska řekla, že se chce vdát za Josefa Rychtáře, Macura pořád věří, že se k němu zase vrátí. a podniknou opět nějakou romantickou cestu do přímořského letoviska.

Než si ale Bartošová konečně uvědomí, že Macura je pro ni ten pravý, on rozhodně nebude zahálet. Rozhodl se postavit miniměstečko. Zřejmě se vzhlédl ve filmu Pán Prstenů a rozhodl se postavit Hobitín. Ovšem ne pro malé hobitky, ale pro ženy v nouzi.

„Mám podnikatelské plány a to stavění mini domečků k pronájmu za dobrou cenu. Také budou pro týrané ženy, aby se měly kde ukrýt,“ přiznal své plány na facebooku.

Bývalý IT specialista a zakladatel politické strany „Ježíš je pán“ se kromě toho dal na filozofii a zamýšlí se nad lidskými názory na Ivetu Bartošovou. Následující filozofický rozbor přepisujeme v originálním znění, abyste o nic nepřišli: „Objevily se zajímavé názory. Takové nepřirozené, a to bohužel není normální. Nicméně k těm názorům, jeden je krátký, druhý delší, každý to bere trochu z jiného pohledu. A mimochodem nezabývám se jen Bartošovou, dneska třeba chci si zajezdit na kole.“

Docela by nás zajímalo, jestli Iveta jednou oslaví Macurův plán třeba písní Heja Heja.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také