TopStar

11. dubna 2014 11:00

Dagmar Dandová

Známe drsné podrobnosti o smrti Peaches Geldof

Peaches Geldof (†25), dcera zpěváka Boba Geldofa, náhle zemřela v pondělí v jejím domě v londýnském Kentu. Pitva zatím sice neukázala přesnou příčinu úmrtí, nicméně už začaly vyplouvat na povrch detaily spojené s její smrtí. Kolem bezvládné modelky se batolilo její jedenáctiměsíční miminko!

Její syn Phaedra byl nalezen vedle Peaches poté, co její manžel několikrát volal modelce na mobil a nikdo se mu neozýval.

Opuštěné dítě našel rockový zpěvák Thomas Cohen (23), který se šel do bytu dcery Boba Geldofa podívat, jestli je vše v pořádku. Jakmile uviděl modelku na podlaze, ihned zavolal policii.

Nejhorší na tom je, že se historie opakuje. Matka Peaches Geldof, moderátorka Paula Yates, byla totiž nalezena poté, co spáchala sebevraždu, v podobné situaci. Když bylo její tělo objeveno v bytě v Notting Hillu v roce 2000, zjistilo se, že jen kousek od ní si hraje její čtyřletá dcera a sestra Peaches, Tiger Lily.

"Všichni doufáme, že Phaedra je moc malý na to, aby si dokázal uvědomit, co se v jeho přítomnosti stalo jeho mámě, a že to na něm nenechá žádné následky," řekl zdroj z okolí Boba Geldofa.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek
Štítky byt

Přečtěte si také