TopStar

28. prosince 2018 10:38

Markéta Škorňová

Znovu zamilovaná: Krásná Monika má novou lásku!

Nádherná zpěvačka Monika Bagárová (24) je znovu zamilovaná! Když se na jaře rozešla se slovenským hudebníkem Davidem, samotu si užívala a od mužů si dávala pauzu. Dnes je však všechno jinak a Monika si naplno užívá novou lásku. Tou není nikdo jiný než zápasník MMA Makhmud Muradov (28)!

Zpěvačka Monika Bagárová bezesporu patří mezi nejkrásnější zpěvačky na československé scéně. A nejen to! Monika má především nádherný hlas. Není proto divu, že nápadníků se kolem ní točí spousty! Zdá se ale, že zpěvačka už si muže svých snů našla.

Po rozchodu se slovenským hudebníkem Davidem byla zpěvačka nějakou dobu sama a věnovala se především tréninkům v rámci taneční soutěže. Jak ale server Extra zjistil, Monika je čerstvě zamilovaná! Jejím novým úlovkem je zápasník MMA Makhmud Muradov.

Muradov pochází z Uzbekistánu, ale již několik let žije v České republice. Mladou zpěvačku musel ale opravdu okouzlit, jelikož ho pozvala i ke štědrovečerní večeři, kde se sešla celá její rodina.

To, že je pár zamilovaný, už netají. Po včerejším zápase v O2 Areně, kde Makhmud po výhře nad polskou mlátičkou Marcinem Siwym poděkoval své přítelkyni, že mu je oporou, se neudržela ani Monika. Ta na svém InstaStories sdílela záběry ze zápasu a nezapomněla označit i svého nového přítele.

Novému páru přejeme hodně štěstí a ať jim láska co nejdéle vydrží!

Sdílejte článek

Přečtěte si také