TopStar

16. listopadu 2018 17:50

Tereza Šulcová

Zpěvačka Ariana Grande se ostříhala!

Každý, kdo zná Arianu Grande, si vzpomene na její vysoký culík a dlouhou hřívou. Nyní je tomu ale konec! Ariana Grande se ostříhala nakrátko.

Před několika hodinami zveřejnila Ariana na svém Instagramu fotku, která vyvolala dva protichůdné názory. Ariana se ostříhala na mikádo! Polovina fanoušků ji podporují a píší ji, jak jí to sluší. Druhá polovina píší, že toho bude jednou litovat. Důvod proč se Ariana ostříhala není jasný.

Jednou ze spekulací je, že se ostříhala kvůli Davidsonovi. Ariana potvrdila její vztah s Petem Davidsonem v květnu 2018 a 9. června 2018 se s ním zasnoubila. V té době si s Petem koupili byt v New Yorku. Luxusní apartmán je vybaven bazénem, kinosálem, a dalšími místnostmi. Bohužel, v říjnu 2018 oznámil pár zrušení zásnub a rozchod.

K rozchodu došlo několik týdnů po tragické smrti bývalého přítele Ariany, amerického rappera Maca Millera, který zemřel na předávkování kokainem a fentanylem. Hodně lidí jí obviňovalo, že je to její chyba. Mac Miller umřel několik měsíců poté, co se s ním Ariana rozešla. A tak se na ní seypala lavina obviňování. Další tragédií byl sebevražedný bombový útok v Manchester Areně, kde právě Ariana v květnu 2017 vystupovala. Útok si vyžádal celkem 22 obětí a 119 zraněných.

Další možností, proč se zpěvačka rozhodla pro změnu je, že ji dlouhé vlasy zkrátka a dobře unavovaly a chtěla prostě změnu. Co myslíte, sluší jí to s krátkými vlasy více? Nebo byste ji raději viděli s dlouhými vlasy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také