TopStar

31. května 2019 14:00

Markéta Škorňová

Zpěvačka Sia chce adoptovat šestnáctiletého chlapce, se kterým se dosud život nemazlil

Sia (43) je nejen skvělá zpěvačka, ale má i srdce na správném místě. Poté, co stanice HBO zveřejnila dokument Foster, kde tehdy čtyřletému Dasanimu (16) zavraždí matku přímo před jeho očima, se zpěvačka rozhodla, že malého chlapce adoptuje a on tak konečně pozná, co je to domov.

Dokument Foster sklidil v Americe nebývalý zájem diváků i slavných osobností. Osud Dasaniho nebyl k chlapci nikterak příznivý – jeho matku mu zavraždili přímo před očima, když mu byly pouhé čtyři roky. Od té doby žije v pěstounských rodinách, za sebou má i život s příbuznou, která ho však měla fyzicky týrat.

Příběh Dasaniho, který se už kvůli užívání marihuany dostal i před soud, nenechal chladným diváky ani známé tváře. Jednou z nich je i populární zpěvačka Sia, která se rozhodla, že si šestnáctiletého chlapce adoptuje. „Ahoj, Dasani z dokumentu Foster od HBO, ráda bych tě adoptovala. Právě se ti snažíme najít a připravit můj dům a tak. Ale chci, abys věděl, že u mě budeš mít domov,“ napsala zpěvačka na svém twitterovém účtu.

Zpěvačka vlastní děti nemá a je tedy pravděpodobné, že svá slova myslela vážně. V jaké fázi nyní adopce je, to zatím není jasné, podle diváků by si však Dasani klidný život a pocit domova opravdu zasloužil.

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka adopce HBO Sia

Přečtěte si také