TopStar

21. listopadu 2013 12:00

Dagmar Dandová

Zpěvák skupiny Arakain se zasekl v čase! Nabízíme řešení

Zpěvák skupiny Arakain Honza Toužimský je rocker tělem i duší. Pořád ale vypadá, jako by se zasekl na počátku devadesátých let, kdy dlouhé kudrnaté vlasy, pivo a kožená bunda byly znamením divokých chlapců. Dneska ale spíš frčí emo styl.

Proto Honzovi radíme: s takovou vizáží se idolem dnešních teenagerů zřejmě nestaneš! Vezmi si příklad z herce a režiséra Jakuba Koháka. Ten moc dobře ví, jak jít s dobou, a jako emař dobývá holčičí pokojíčky všech nadržených teenagerek.

Toužimský se ale urputně drží svých starorockerských předsevzetí, a i když dnes po vzoru Jiřího Mádla frčí elektrokoloběžky, on je věrný jen silným strojům.

„Celý život jsem jezdil na různých motorkách. Až do nedávna jsem si ale myslel, že Harley-Davidson je těžká motorka, která se špatně ovládá, nebrzdí a je cenově nedostupná. Je to vážně jen hloupý mýtus. Teď už mám za sebou několik tisíc kilometrů na HD Breakout a musím říct, že je to úžasná motorka která mě absolutně dostala,“ popisuje svůj vztah k motorkám Honza a rozhodně ekologickou koloběžku odmítá.

„Harleye budí pozornost u všech generací a vyvolávají pozitivní emoce,“ dodává Honza Toužimský.

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také