TopStar

27. února 2018 17:00

Ilona Blašková

Zpěvák Viktor Dyk se zotavuje ze zranění

Zpěvák Viktor Dyk byl po vážném zranění, která si způsobil před čtrnácti dny, propuštěn z nemocnice do domácího léčení. Do mluvení mu sice moc není, ale komunikuje alespoň prostřednictvím textových zpráv. Víme víc!

Zpěvák Viktor Dyk se zotavuje ze zranění, která utrpěl před 14 dny nešťastným pádem ze schodů. A poslal svým fanouškům lehce optimistickou zprávu. Podle jeho slov se cítí lépe než na začátku. Z nemocnice byl sice před pěti dny propuštěn, ale s brzkým návratem na divadelní prkna nepočítá. Nevrátí se ani do muzikálu Shrek, který před svým zraněním poctivě zkoušel. Zlomená žebra a četná poranění hlavy mu to bohužel jen tak nedovolí. "Mrzí mě to, ale nedá se nic dělat. Na roli lorda Farquala jsem se moc těšil. Je to zajímavě napsaná postavička. Shrek tour je pro mě ale opravdu zatím passé a s RockOperou se ještě uvidí. Zatím nemůžu ani moc mluvit, natož zpívat," napsal Dyk.

Ivana Jirešová se zprávu o nehodě svého exmanžela dozvěděla na lyžovačce v italských Dolomitech. Už se stihla vrátit i natáčet s Hankou Kynychovou další díl jejího cvičení. Ale Viktora ještě navštívit nestihla. „Já jenom vím, že je doma. Sofinka s ním mluví. Chystáme se za ním příští týden na návštěvu. Já jsem s ním ještě osobně nemluvila. Nejdřív jsem měla strach a bála jsem se. Pak jsem mu chtěla vynadat, jako jak si to představuje nám tohle dělat!? Takže nevím, jak to bude, až se uvidíme naživo. Prý je ale ostříhaný úplně dohola. A tak jsem ho vlastně poznala. My jsme se totiž seznámili, když byl úplně dohola. Takže já si to dovedu představit,“ prozradila Jirešová.

Zpěvák se snaží dát se rychle dohromady a prozrazuje i svůj recept na uzdravení. Prý na tom pracuje vydatným spaním a postelovou kulturou. To by mu mohlo pomoci. A jak je vidno, humor Viktora neopustil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také