TopStar

12. září 2018 07:50

Markéta Škorňová

Zpěvák Zayn Malik prodává svůj londýnský dům: Za všechno může Gigi Hadid!

Zpěvák Zayn Malik (25) má údajně v plánu prodat svůj dům v severní části Londýna a natrvalo se přesunout do New York City. A co, nebo kdo stojí za tímto rozhodnutím? Jak se zdá, prsty v tom nemá nikdo jiný než krásná Gigi (23)!

Podle informací deníku The Sun je populární zpěvák v New Yorku šťastný, jako nikdy předtím. Svou roli v tom hraje hlavně jeho staronová láska, topmodelka Gigi Hadid, se kterou kromě několika měsíční pauzy, chodí Zayn už více než dva roky. Není divu, že se novináři domnívají, že za prodejem londýnského domu stojí právě krásná Gigi.

Spekuluje se také o možném společném bydlení tohoto dokonalého páru, což se jeví jako naprosto pochopitelné vzhledem k současné situaci. Dvojice bez sebe nedá ani ránu, štěstí z nich přímo srší a společné bydlení tak alespoň prověří, jak pevný jejich vztah doopravdy je.

Londýnský dům koupil bývalý člen kapely One Direction před šesti lety za v přepočtu téměř 113 milionů korun! Nemovitost se může pochlubit vířivkou, čtyřmi přijímacími místnostmi, stejným počtem koupelen, obrovským vinným sklípkem, či venkovním bazénem a parní lázní.

„Zayn má pocit, že už nastal ten správný čas pro prodej domu a přesun do NY, protože si uvědomuje, že v posledních měsících dům téměř nevyužíval,“ řekl nejmenovaný zdroj deníku The Sun.

Nejdřív návrat k bývalé lásce, teď stěhování do New Yorku. Nabízí se otázka, zda se náhodou také brzy nedočkáme žádosti o ruku, jako tomu bylo v případě zpěváka Justina Biebera (24) a modelky Hailey Baldwin (21)? Co myslíte, za jak dlouho se bude na Gigině levém prsteníčku blýskat zásnubní prstýnek?

Sdílejte článek

Přečtěte si také