TopStar

1. září 2013 17:40

Dagmar Dandová

Zvolte Miss VyVolených! Krásky z Vily od roku 2005

Nyní běží čtvrtá řada reality show VyVolení a vilou za tu dobu prošla spousta krásných dívek. Vybrali jsme deset nejhezčích a nyní je na vás zvolit, která z nich se stane Miss VyVolených.

1 Kateřina Langerová: 1. řada VV

Tmavovlasá Kačenka, jak jí ostatní soutěžící říkali, patřila k nejoblíbenějším účastníkům první řady a ihned po skončení VyVolených si nechala zvětšit prsa. Pak začala pracovat v rádiu a zamilovala se do herce Michala Holana. Její dlouhé kudrnaté vlasy obdivoval ve vile i Vladko.

2 Monika Chrobáková: 1. řada VV

Sexy blondýna nechala díky kamerám ve Vile nahlédnout diváky i do svého intimního života. Ve VyVolených se zamilovala hned dvakrát. Poprvé do Alexandra Nikitina a poté do Rosti Alky. Monika ve vile lámala jedno srdce za druhým a moc dobře věděla, jak okouzlit opačné pohlaví.

3 Věra Patt: 1. řada VV

Přestože patřila ke starším účastnicím soutěže, na půvabu jí to neubralo. Patt si kvůli zviditelnění také nechala zvětšit prsa a pokusila se uspět jako zpěvačka nebo DJka. Její sláva netrvala moc dlouho, ale na svůj věk vypadá pořád zachovale.

4 Karin Hovjacká: 2. řada VV

Kosmetička, která milovala psa z Nekonečného příběhu, svým zasněným sexy pohledem zaujala spoustu mužských diváků. Po vypadnutí z VV dostala několik nabídek na focení a občas se věnovala modelingu.

5 Karolína Vrbasová: 2. řada VV

Upovídaná blondýna se proslavila ve vile tím, že skákala nahá do bazénu. Pak se zamilovala do agenta Tomáše a jejich vztah vydržel i po odchodu ze soutěže.

6 Marcela Pašková: 2. řada VV

Této zrzavé kočce říkali ve vile Marcy a ona se nestyděla sprchovat před kamerami nahá a ukazovat své přednosti celému národu hned první den ve vile. Díky tomu získala velkou popularitu u diváků.

7 Veronika Fasterová: 3. řada VV

Modelka lechtivých snímků má rozhodně co ukazovat a stala se dokonce playmate. Ve vile se zamilovala do Dana Holovského, ale ten ji po odchodu ze soutěže fyzicky napadl a s láskou byl rychle konec.

8 Renata Kukačová: 3. řada VV

Do VV se dostala se svým milencem Radimem Šrahůlkem, ale po pár dnech ve vile oznámili, že spolu vlastně nechodí, ale chtěli proniknout do show jako partnerský pár. René má plnější postavu, ale i tak vypadá velmi sexy. Sice se pokoušela několikrát zhubnout například v pořadu Jste to, co jíte, ale jinak své oblé tvary prý moc neřeší.

9 Zdeňka Soušková: 4. řada VV

Tmavovlásku z Prostějova její rodiče kvůli účasti v reality show vyhodili z domova, ale nezdá se, že by jí to nějak trápilo. Ve vile má velmi blízko k Thomasovi a uvidíme, jestli se jejich románek nějak víc vyvine.

10 Nikol Trojanová: 4. řada VV

Kráska, která se proslavila už svou účastí v Hotelu Paradise. Rozhodně nemá problém se stydlivostí, protože před vstupem do vily se stala tváří firmy vyrábějící „neviditelné“ kalhotky a nafotila pro ně lechtivé snímky.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také