TopStar

6. října 2013 17:50

Dagmar Dandová

Zvolte nejkrásnějšího chlapa z Vily VyVolených

Mezi účastníky reality show VyVolení se objevily různé typy mužů. Vybrali jsme pro vás ty největší fešáky: kandidáty na titul „Missák vily“. Hlasujte, je to jen na vás.

Rostislav Alka (Rosťa), první řada VyVolených

Sportovec ze Šumperka zapůsobil hlavně svým rošťáckým úsměvem a vysportovanou postavou. Ve vile to jiskřilo mezi ním a Monikou Chrobákovou, ale po soutěži se přestali vídat. Rosťa pak pracoval jako masér a byl prý velice šikovný.

Petr Zvěřina, první řada VyVolených

Moderátor, který proslul svou hláškou, že nepřijel do Prahy na babetě, se objevil i jako host čtvrté řady reality show VV a jeho konkurenta Vladka z toho málem klepla pepka. Naštěstí se Zvěřina už zklidnil a konečně se zbavil image namachrovaného frajírka. Nyní je ženatý s modelkou Nikolou Plzákovou.

Vladko Dobrovodský, první a čtvrtá řada VyVolených

Kudrnatý černovlasý kuchař má velice zajímavé rysy a působí sexy exotickým dojmem. Jeho touha je stát se hercem a často předvádí ve Vile pořádné divadlo.

Alexandr Nikitin (Saša), první řada VyVolených

Saša měl také pletky s Monikou Chrobákovou a rád ukazoval své vysportované tělo. Nyní se věnuje podnikání a hraje v kapele. Na VV prý rád vzpomíná.

Antonín Jalovec (Tony), druhá řada VyVolených

Bývalý barman šel do soutěže jako přítel Renaty Kajdžas a vrátil se z ní jako milionář. Následovala svatba, rozvod a nyní už má Tony jinou partnerku. Ve Vile se dost pochybovalo o jeho orientaci, protože si tam s Martinem Hranáčem hrál na tátu a na mámu…

Daniel Joao (Pluto), třetí řada VyVolených

Snědý Daniel alias Pluto dělá rapovou hudbu a skládá texty. Vyšlo mu album Čokl Mikymauz a jeho sestra je známá zpěvačka Madalena Joao. Kamery nekamery… často se sprchoval nahatý a rozhodně bylo na co se koukat.

Daniel Holovský, třetí řada VyVolených

Mlátička Dan se rád věnuje boxu. Údajně občas jednu vrazil i své přítelkyni z vily, pornomodelce Veronice Fasterové, která se s ním po soutěži rychle rozešla. Dan zkoušel uspět jako moderátor, ale brzy zjistil, že mu jde lépe mlácení než mluvení.

Jan Mančík (El Nino), čtvrtá řada VyVolených

Sebevědomý potetovaný rapper El Nino natočil kontroverzní klip s Eliškou Bučkovou a měl už před reality show spoustu fanoušků. Přesto v Duelu s Vladkem prohrál, ale prý nesmutní a bude se i nadále věnovat muzice.

Jan Podzimek (Honza) čtvrtá řada VyVolených

Třiadvacetiletý hezounek ze Sokolova se živí jako barman. Má rád basketbal a miluje jízdu v autě. Chtěl by hezkou holku, která bude menší než on… Je veselý a otevřený, ale mohl by na sobě ještě zapracovat. Kdyby po něm dívka chtěla, aby jí předčítal, totálně by svým projevem pohořel!

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také