TopStar

12. září 2013 06:50

Dagmar Dandová

Zvrhlé sexuální hrátky? Kuchařová se převléká za jeptišku, Brzobohatý za kněze

Zpěvák Vašek „Noid“ Bárta (32) byl pořádně překvapený, když se na křtu jeho nového alba objevila Miss World 2006 Taťána Kuchařová s přítelem Ondřejem Brzobohatým v kostýmech. Místo modelky přišla jeptiška a místo herce kněz.

„Tušil jsem, že připravují nějakou bejkárnu, ale tohle mě fakt nenapadlo. Měli to krásně nacvičené,“ smál se Bárta při pohledu na missku s Brzobohatým.

Otázka je, kde Kuchařová s přítelem tak rychle vzali kostýmy na křest. Je možné, že si je vůbec nemuseli půjčovat, a že je prostě měli doma. Že by si zpestřovali večery hraním soukromých představení, kdy cudná jeptiška přijde za přísným mnichem...?

„S Ondrou se známe už hrozně dlouho a máme se rádi, tak mi slíbil, že přijde na můj křest a Taťána byla tak hodná, že také dorazila. Mělo to noblesu! Jsem fakt rád, že mi udělali takové překvápko,“dodal bouřlivý rocker.

Scénka byla ale i po křtu Noidova CD, kdy přišla ochranka a jako v hollywoodském filmu „zlatý“ pár z pražského Bontonlandu odvedla. Nikoho k nim nepustila a naprosto striktně je doprovodila až k autu.

Naštěstí Noid zůstal a podepisoval se všem svým fanynkám. Zpěvák hraje v novém muzikálu Lucie a plánuje samostatné koncertní turné, které by mělo začít v listopadu.

Zatím se na to připravuji tak, že se snažím pořádně dýchat, abych to zvládl hlasově utáhnout. Mám kolem sebe skvělé profíky, takže se na turné moc těším a věřím, že dopadne dobře,“ uvedl Noid.

Na nové desce má i několik písniček, které napsal společně se svým otcem textařem Václavem Bártou starším.

„Na songy s tátou jsem velice pyšný. Z nového CD mám pak také velmi rád písničku od skupiny Metallica, kterou jsem nazpíval v češtině,“ řekl zpěvák a ukázal nám svého otce, který na autogramiádu také přišel.

„Vašek je velmi šikovný kluk,“pochválil svého syna Václav Bárta starší.

-red-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také