TopStar

12. září 2013 06:50

Dagmar Dandová

Zvrhlé sexuální hrátky Miss World? Kuchařová se převléká za jeptišku, Brzobohatý mnicha

Zpěvák Vašek „Noid“ Bárta (32) byl pořádně překvapený, když se na křtu jeho nového alba objevila Miss World 2006 Taťána Kuchařová s přítelem hercem Ondřejem Brzobohatým v kostýmech. Místo modelky přišla jeptiška a místo sexy herce mnich.

„Tušil jsem, že připravují nějakou bejkárnu, ale tohle mě fakt nenapadlo. Měli to krásně nacvičené,“ smál se Bárta při pohledu na missku s Brzobohatým.

„S Ondrou se známe už hrozně dlouho a máme se rádi, tak mi slíbil, že přijde na můj křest a Taťána byla tak hodná, že také dorazila. Mělo to noblesu! Jsem fakt rád, že mi udělali takové překvápko,“dodal bouřlivý rocker.

Scénka byla ale i po křtu Noidova CD, kdy přišla ochranka a jako v hollywoodském filmu „zlatý“ pár z pražského Bontonlandu odvedla. Nikoho k nim nepustila a naprosto striktně je odvedla až k autu. Naštěstí Noid zůstal a podepisoval se všem svým fanynkám.

Zpěvák hraje v novém muzikálu Lucie a plánuje samostatné koncertní turné, které plánuje od listopadu.

Zatím se na to připravuji tak, že se snažím pořádně dýchat, abych to zvládl hlasově utáhnout. Mám kolem sebe skvělé profesionály, takže se na turné moc těším a věřím, že to dobře dopadne,“ uvedl Noid.

Na nové desce má i několik písniček, které napsal společně se svým otcem textařem Václavem Bártou starším.

„Na songy s tátou jsem velice pyšný a pak mám také velmi rád písničku od skupiny Metallica, kterou jsem nazpíval v češtině,“ řekl zpěvák a ukázal nám svého otce, který na autogramiádu také přišel.

„Vašek je velmi šikovný kluk,“pochválil zpěváka Václav Bárta starší.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také