Sex a vztahy

22. října 2015 21:35

Tereza Javorová

10 SEXY pokušení, která nám nedávají spát

Jsou touhy, které nikdy nebudou naplněny. Buď proto, že už vám zkrátka ujel vlak, nebo je to „jen“ zakázané ovoce. Ale o tom víme, jak příjemně dráždí na jazyku a láká k nakousnutí. Která pokušení nás nejvíce mučí?

1. Profesor – každá holka byla někdy zamilovaná do svého kantora a představovala si, jak jí dává soukromé lekce u něj v kabinetě. Byl mužný, místo řídkého knírku měl sexy strniště a občas mu sjel pohled do vašeho výstřihu. Bohužel měl ženu a tři děti, ale byla jste přesvědčená, že se kvůli vám rozvede a poběží s vámi přes rozkvetlou louku. Ááách.

2. Profesorka – a každý kluk byl někdy zabouchnutý to té sexy mrchy, co ho dusila na chemických vzorcích. Byla nepřístupná, přísná a beze sporu velká dračice. Zkrotit takovou šelmu byl sen!

3. Šéf – dokáže vás seřvat na tři doby, ale i něžně pochválit. Cítíte k němu respekt, ale zároveň ve vás doutná určitá vzpurnost. Nejednou vás napadlo, že byste si společný přesčas v kanceláři mohli trochu zpříjemnit a udělat si takový soukromý teambuilding.

4. Kolega – Na druhou stranu, pokud je šéf opravdu kretén, není nic lepšího, než si zanadávat s kolegou, se kterým je většina konverzací jen poctivým harašením, a po náročné práci vyrazit někam na drink. A od toho je k lumpárnám vždycky jen kousek.

5. Sexy kamarádka vaší dcery – nestačíte se divit, co z roztomilé dívenky vyrostlo za krásnou vyvinutou slečnu. Tím samozřejmě nemyslíme vaši dceru (nejste přece čuně), ale její sexy kamarádku. Občas u vás přespí na pyžamové párty, ale vy spát nemůžete a představujete si ji bez pyžama.

6. Holka vašeho syna – synáček dospěl a hrdě vám představuje svoji první holku. A vám jaksi vyschne v krku. Ta holka je sen. Milá, chytrá, krásná, veselá a v oku má tu zvláštní jiskru, která napovídá, že vašeho syna už naučila všechny neřesti. Což nicméně potvrzuje i jeho blažený úsměv. Nejraději byste ji podrobil praktické zkoušce, jestli je pro vašeho syna „dost dobrá“.

7. Doktor/ka – ví o vás všechno. Zajímá se, jak vám je, soucítí s vámi a dokáže pomoci od bolesti či rýmičky. Občas vás dokonce prohmatá a vy si přejete, aby jeho/její ruce zajely trochu někam jinam. Sex v ordinaci musí být totiž top!

8. Ex – sex s ex je lákavý. Láska se mezi vámi sice vytratila, ale chemie ne. Kdy ho/ji vidíte, máte okamžitě silnou touhu zopakovat si vaše dřívější vášnivé hrátky. To, že to už nejspíš nepůjde a ex vás může s klidem poslat do háje, je o to víc rajcovní. Jenže co když nepošle?

9. Sousedka – slyšíte, jak občas v noci za stěnou zavzdychá a pak ji přes den potkáte, když jde vynést jen tak v župánku smetí. Vždycky rozpustile zašveholí pozdrav a kouzelně se usměje. Párkrát jste si tam už byl půjčit vajíčka, mouku, mléko…ale nikdy nic neupekl. A ani se jí nezeptal, jestli má manžela doma.

10. Opravář/pošťačka – koukáte se až moc na filmy. I na ty pro dospělé. Tudíž pokaždé, když k vám má přijít opravář nebo pošťačka (vyber dne pohlaví či sexuální orientace), lehce znervózníte a začnete si představovat, že návštěva poskytne i jiné služby než instalatérské či listovní. Sami ve finále první krok nikdy neuděláte a mlčky jen zaplatíte předložený účet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také