Sex a vztahy

25. prosince 2015 16:09

Tereza Javorová

8 důvodů, proč je SEX se starším mužem super

Sex s mužem ve věku vašeho táty nebo snad dokonce dědečka je možná lepší nápad, než sbalit zajíčka, kterého teprve nedávno přestala překvapovat ranní erekce a nechal si narůst svůj první řídký knírek. V čem je (pře)zrálý muž lepší?

♥ Má zkušenosti a nebojí se je použít. Pokud to není pětačtyřicetiletý panic, tak za ty roky praxe už přesně ví, jak a kam sáhnout (a kam naopak nesahat, případně nic nestrkat).

♥ Lupne si viagru a vydrží dlouho. Ze začátku bude možná potřebovat trochu pomoct postavit svého náčelníka do pozoru a vaši snahu vám vrátí kvalitní a vlhkou předehrou. Jakmile ale začne účinkovat viagra, tak se na vás vrhne jako dravá šelma. Přeci jen nechce erekci zaplašit. Mohla by se schovat a pár týdnů se neukázat.

♥ Zároveň vás ale nesedře z kůže a jedno číslo mu bude bohatě stačit, aby popadl dech a nehrozil mu menší infarkt myokardu.

♥ I když na sex myslí stejně často jako mukl ve vězení nebo mladší bratr vaší kamarádky, tak se na rozdíl od nich neudělá, jakmile si sundáte podprsenku. Mladé maso je pro něj možná vzácnost, tak si vás jako správný gurmán vychutná hezky pomalu, postupně a celou.

Podobné články

♥ Nenechá vás usnout bez orgasmu. Je si naprosto vědom zástupu mladých a svalnatých samců, co na vás v řadě čekají, a bude se proto snažit vás maximálně uspokojit. Neusnete proto dřív, než budete blahem vrnět jako kočka.

♥ Stará škola ho naučila vybraným mravům, takže je zvyklý s ženou zacházet jako s dámou. O to víc nadšeně přivítá, když ho poprosíte, ať vás zatahá za vlasy a řekne "ty d...!"

♥ Nebude ho chtít vykouřit na veřejných záchodcích a taky vás nedotáhne domů k rodičům na rozvrzanou postel s tím, že stejně už spí. Místo autobusem pro vás pravděpodobně přijede autem, k večeři si nedáte hranolky z mekáče a přiťuknete si něčím jiným než zlevněným krabičákem. Jako moudrý stařec totiž ví, že peníze jsou velkým afrodiziakem.

♥ Jen tak vás neopustí. I když jsme možná v posteli trdlo, tak jsme pořád mladé a možná i roztomilé trdlo. A muži se svých hraček neradi vzdávají.

Sdílejte článek
Štítky postel

Přečtěte si také