Sex a vztahy

1. července 2016 13:41

Adéla Skřivánková

15 sexuálních dobrodružství, které by měl každý MUŽ za život zažít

Můžete se za život milovat jen s jednou ženou a zůstat s ní navěky. Bůh vám žehnej. Ale tyto sexuální zkušenosti jsou přesně to, co vám bude celý život scházet! Co byste chtěl a měl zažít?

1. Různé chutě, vůně, tvary, barvy... jedině když ochutnáte všechny vůně světa, zjistíte, kterou máte nejradši... Zkuste malé, vysoké, tlusté hubené, blondýnky i brutentky. samozřejmě zrzky, mladé, staré. Staňte e opravdovým gurmánem s vytříbeným vkusem!

2. Trojku - je to nejčastější sexuální představa mužů, ale paradoxně to není nesplnitelná fantazie. Divili byste se, kolik holek by do ní šlo. Až na dvě takové kamarádky natrefíte, neváhejte. Taková šance se už nemusí opakovat.

3. Sex na jednu noc - je to bez závazků, trochu nezodpovědné (ale kondom radši použijte), sexy a spontánní. Alespoň jednou za život byste se měli nechat strhnout vášní a začít jednorázovku, po které si na ni nevezmete číslo.

4. Sex s dávnou láskou - díky Facebooku můžete najít dávnou spolužačku ze střední, se kterou to vždycky jiskřilo. Tenkrát jste byli děti, ale o to víc si užijete jako dospělí.

5. Sex s cizinkou - sexuální cestování má něco do sebe. Jiný kraj, jiný mrav. Je to sexy, exotické a i když si nerozumíte, společný jazyk rozhodně najdete...máte na to ostatně dva.

6. Sex se starší ženou - leccos vás naučí, ví přesně, jak to chce a nebojí se o to říct. A předvede vám to, na co si mladé holky často netroufnou.

7. Sex z pomsty - není nad naštvanou holku, která chce svému klukovi oplatit nevěru. Takovou dračici jste v posteli ještě neměli.

8. Sex na veřejnosti - strach z načapání je vzrušující, ať už to děláte v kabince, v kině, v zaparkovaném autě či ve stanu na festivale.

9. Anální sex - alespoň jednou v životě některé pootevřete zadní dvířka...Buď vás tahle zábava, která je stále tak trochu tabu, nadchne a užijete si ji, nebo už do temné komory nikdy nevstoupíte. Každopádně stojí za to to zkusit.

10. Sex pod hrozbou vystěhování - hlasitý sex, při kterém vzbudíte i hluchou důchodkyni z vedlejšího vchodu, sousedům začne zrneět televize a děti od paní pod vámi se budou ptát, zda přišlo zemětřesení byste měli někdy zažít.

11. S&M sex - nemusíte jít do drsných praktik, ale nebojte se někdy nechat svázat, nebo naopak naplácat partnerce a spojit trochu bolesti s rozkoší. Bude to něco nového, zakázaného a vzrušujícího. Jen vás to nesmí strhnout úplně, aby chudák neodcházela s modřinami...

12. Sex z absolutní lásky - dokud to nezažijete, nepoznáte, co to je pravé souznění, milování, propojení...říkejte tomu, jak chcete. Ten pocit se popsat nedá. To musíte zažít.

13. Zakázaný sex - s mladší ségrou vašeho vámoše, s matkou vaší kamarádky, se šéfovou, se sousedkou... S jakokouliv ženou, se kterou víte, že byste neměli, vás to bude strašně moc bavit.

14. Anonymní sex - je to sice ta nejméně pravděpodobná sexuální zkušenost, ale o to vzácnější a cennější. Pozor, neplést se sexem na jednu noc. Anonymní sex je se ženou, se kterou ucítíte nepřekonatelnou sexuální přitažlivost a beze slov si to jdete okamžitě rozdat. Nejčastěji na veřejnosti - na záchodních, v kabince, na únikovém schodišti... Je to něco něco nepředstavitelného, ale zárověň extrémně vzrušujícího.

15. Submisivní sex - to je takový, kdy nemusíte vůbec nic dělat. A všechno za vás udělá ona. Jen tam tak ležíte. necháváte se obskakovat a uspokojovat. Pro někoho to je lehošství, pro někoho přepych a sladké nicnedělání ještě se sladším koncem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také