Sex a vztahy

23. června 2016 16:00

Tereza Javorová

8 věcí, které ženy při SEXU absolutně nesnáší. A vy je nevíte!

Jste v posteli jednička. To je jasné. Ale i tak můžete dělat tyto chyby, o kterých ani nevíte! Co ženy v posteli absolutně nesnáší, ale nikdy vám je neřeknou?

1. Když začnete nasucho - a ještě se divíte, jaktože ještě není vlhká. Ženy nejsou jak vodovodní kohoutek, který spustí proud na povel! O to, aby byla vzrušená se musíte postarat vy buď delší trpělivostí, slinami nebo lubrikantem.

2. Když ji políbíte po orálním sexu - copak vy chcete, aby vám dávala pusu hned po tom, co vám ho parádně vykouří? Nechcete. Tak to také nedělejte.

3. Když jí strčíte jazyk do ucha - uši jsou velmi erotogenní zóna a laskání lalůčků patří ke každé skvělé předehře. Ale nestrkejte jí proboha jazyk do ucha! Je to jako kdyby jí tam vlezl velký plž a na chvíli ji ohlušil. A to sexy není.

4. Když chcete, aby vám nasadila kondom - a nejlíp ještě pusou. Tuhle činnost holky neprovozují zrovna ale rády a tak nějak tajně doufají, že si poradíte bleskově sám. Zbytečně ji znervózníte a hrozí bod 1!

5. Když se jí zeptáte, jestli byla - máte to vědět. Tečka.

6. Když jí při orálním sexu držíte hlavu - v pornu to vypadá super, když chlap chytne holku za pačesy a její hlavu si na svůj pořádně naráží. Jenže dávidí reflex u pornohvězd už dávno rezignoval, zatímco u normálních holek pořád odvádí dobrou práci.

7. Když jí to chcete udělat pusou po ránu - je to od vás sice milé a jistě tak trochu vypočítané, protože doufáte, že vás také jednou vzbudí orálním sexem, ale slečně moc velkou radost neuděláte. Po ránu se necítí čistá, svěží a...strašně se jí chce čůrat.

8. Když zapomenete, co děláte - někdy se tak soustředíte, jak jí to děláte rukou, že zapomenete, že jste jste jí nechal nezvládně ležet svůj jazyk v puse. Nebo naopak ji tak vášnivě líbáte, že prsty v její hlubině si dávají šlofíka. Obojí je strašné!

Sdílejte článek
Štítky orální sex

Přečtěte si také