Sex a vztahy

21. června 2016 12:32

Tereza Javorová

10 trapností, které se mužům dějí při SEXU. U tohoto byste se nejradši hanbou propadli!

Dostal jsi ji do postele a už jí pomalu stahuješ kalhotky. Gratulujeme. Ale to ještě není záruka, že to nakonec nebude trapas jak v laciné estrádě. Tyhle chvíle patří v mužském životě k těm nejhorším! Která se ti stala?

1. Když zapomeneš kondom - je to sice nespravedlivé, ale tak nějak se předpokládá, že kondomem bude vždycky vybavený muž. A ten moment, kdy zjistíš, že ho nemáš, a přitom jsi byl jen pár centimentrů od skórování, je jako kdyby tě polili studenou vodou.

2. Když se jí musíš zeptat, jestli bere prášky - když pak kondom nevytáhne ze šuplíku ona, přichází ještě ten trapnější moment, kdy se jí musíš zeptat, jestli bere prášky. Když ne, je tu absolutní vrchol trapnosti, když jí z posledního zoufalství poradíš: "Věř mi, Dám si pozor."

3. Když se ti nepostaví - po takových průtazích není ani divu, že se ti pak nepostaví. Čím déle to pak trvá, tím jsi nervóznější. A tím spíš si v kalhotách zůstane měkkýš než náčelník připravený k boji.

4. Když předstírá orgasmus a ty to odhalíš - bylo to super, sténala a užívala si to, ale v jednu chvíli to nějak přepískla. Nebo přeječela. A tobě došlo, že to celou dobu hraje. Strašné zklamání. Co teď?

5. Když uděláte prdící zvuk - nemusí to být ani tím, že jste měli k večeři fazole, ale při divokém přirážení se často vzduch dostane i do její skulinky, ze které pak v té nejnevhodnější chvíli unikne. Oboustranné rychlé vysvětlování, že: "Já to nebyl! Já to taky nebyla!" je fakt strašné.

6. Když nepolkne - předvedla parádní blow job, ale když jsi dal to nejcennější, co tvoje tělo nabízí, tak si rukou přikryje pusu a odběhne do koupelny. A ty tam stojíš a dozvuky orgasmu postupně překrývá pocit potupy.

7. Když zapomeneš její jméno - je to Hanka? Nebo Katka? jak se k sakru jmenuje? Někdy si prostě zaboha nemůžeš vzpomenout a máš pocit, že to máš napsané na čele.

8. Když se zeptáš, jestli byla - párkrát hekla, ale měla orgasmus? Jasně, nemusíš to vědět...ale ty to potřebuješ a musíě vědět! Jenže buď bude uražená, žes to nepoznal, nebo se půjdeš zabít, žes to nezvládl nebo že ti schválně kecá.

9. Když nechceš zůstat přes noc a začneš se oblékat - bylo to fajn, ale kámoši jsou pořád v hospodě a tobě se ráno nechtějí dělat palačinky, abys na ni udělal dojem. Trapné vysvětlování, že už musíš jít, je podobně příjemné jako návštěva zubaře.

10. Když se tě zeptá, jestli se ještě uvidíte, a ty nechceš - užili jste si, ale tím to hasne. Nechceš se vázat, navíc včera nepolkla, nevíš jestli byla, nemůžeš si vzpomenout na její jméno a už vůbec nechceš zůstat přes noc. Jak jí to všechno ale říct, aby se nerozbrečela?

Sdílejte článek
Štítky orgasmus prášek kondom

Přečtěte si také