Sex a vztahy

13. dubna 2016 11:32

Tereza Javorová

4 pohyby, které musíte v posteli stoprocentně umět

Tyhle pohyby byste měli v posteli zvládat na jedničku. Podle nich se totiž pozná, zda jste milostný začátečník, nebo sexuální bůh.

1. Rozepnout jednou rukou podprsenku - je to základ proto, aby muž ukázal, že není v postlei poprvé. Hbité rozepnututí podprsenky bez mrknutí oka udělá na ženu dojem a dodá jí pocit, že je v posteli s opravdovým Casanovou. Ti pokročilejší mohou zkusit metodu Joeho z přátel, kterému stačilo se na podprsenku jen podívat, aby se sama rozepnula.

2. Sát - platí spíše pro ženy, které by tuto techniku měly ovládat dokonale. Sát a zároveň potlačit dávicí reflex chce trochu tréninku, ale když to zvládnete, budete bohyní orálního sexu.

3. Kmitat jazykem - doména hlavně mužů, kteří chtějí vystřelit svoji partnerku ke hvězdám. Správné jazykové dovednosti jsou u mužů tím mezníkem, podle kterého se dělí na ty špatné v posteli a na ty dobré. Naučte se s ním parádně kmitat, kroužit, lízat...cokoliv, co zvládnete.

4. Otevřít kondom zubama - otevřít kondom rychlý trhem zubama je sexy (pokud ho u toho neroztrhnete) a působí to sebejistě. Jen pozor, abyste efekt pak nezničili neobratným nandáváním prezervativu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také