Sex a vztahy

16. března 2016 10:30

Tereza Javorová

5 chyb, které děláte v sexu a nikdo vám je neřekne

Možná po sexu nastane trapné ticho. Nebo si všimnete zvláštního pohledu. Ale tyhle chyby, které děláte, se od nikoho napřímo nikdy nedozvíte. Na co si dát tedy pozor?

1. Staráte se o to, jak u toho vypadáte - když se nedokážete zcela uvolnit, tak pravděpodobně ani nedosáhnete orgasmu a sex si pořádně neužijete. Ani váš partner nebo partnerka. U sexu buďte divocí a nespoutaní a vykašlete se na to, jak u toho vypadáte!

2. Až moc to prodlužujete - mužům bývá vytýkáno, že moc dlouho nevydrží, a tak se snaží do toho bušit co nejdéle. Jenže všeho moc škodí a (několika)hodinový sex už nikoho nebaví a partnerku nejspíš i bolí. Chovejte se přirozeně!

3. Jedete podle stále stejného scénáře - jednou vám to klaplo, tak to samé uděláte podruhé, potřetí...A pak už jste líní cokoliv měnit, když to přece funguje. jenže ono to fungovat přestane, protože to začne být nuda k uzoufání. Zkoušejte nové polohy a techniky! Sex bude zase zábava a ne rutina.

4. Moc mačkáte a tlačíte - intenzita nerovná se vášeň. To, že chuděře pod vámi až bolestivě mačkáte prsa, a ona vám zas zvytečně vrývá do zad svoje drápy, ještě neznamená, že oba puknete vzrušením. Buďte pozorní, citliví a vnímaví, co tomu druhému dělá dobře.

5. Zameřujete se jen na jednu část těla - sex není jen o penisu a vagíně. Nezapomínejte i na jiné erotogenní zóny jako jsou uši, krk, vnitřní strana stehen, ale třeba i chodidla. Prožitek tím zpestříte a zintenzivníte!

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také