Sex a vztahy

21. dubna 2016 15:04

Tereza Javorová

5 sexuálních fantazií, které se můžete okamžitě splnit

Možná sníte o tom, že zklátíte Emily Ratajkowski. A holky zase o tom, jak se prohnou pod Ryanem Goslingem. Co si budeme nalhávat, moc vysoká pravděpodobnost, že se vám to podaří, není. Které sexuální fantazie jsou však dostupné a dost reálné? Stačí sebrat odvahu!

1. Trojka - jasně, možná máte problém sehnat jednu holku, natož dvě, ale paradoxně to může být i jednodušší! V baru můžete okouzlit dvě kámošky, které budou chtít spolu prožít něco bláznivého a vzrušujícího. Pokud máte partnerku, tak to podejte jako hru, kterou si užijete oba. Určitě bude mít nějakou kamarádku, která by do toho s vámi šla.

2. Sex v práci - sníte o tom, jak vás kolega ohne přes stůl, nebo že zklátíte asistentku? Váš sen možná není tak daleko od reality. Jestli to mezi vámi jiskří, seberte odvahu a udělejte to. Budete se oba divit, proč jste to neudělali už dávno.

3. Bandáž - praktiky jako ve filmu 50 odstínů šedi vám přijdou zvrácené, ale o to více vzrušující. Na svazování a naplácání však není nic špatného, pokud si dokážete stanovit hranice a milostné hrátky nepřerostou v agresivitu. Začněte něčím jemnějším, a když se to bude partnerce/partnerovi líbit, přitvrďte.

4. Sex na veřejnosti - rozdat si to v kabince? Mít orální sex v taxíku? Nebo se rozparádit na záchodcích v restauraci? Stačí sebrat odvahu a nadchnout pro tuto vzrušující zábavu i váš protějšek. I kdyby jste byli načapáni, vznikne z toho sexy historka, na kterou budete dlouho vzpomínat.

5. Rychlovka s neznámým člověkem - to chce už velkou dávku kuráže, ale o to víc to je vzrušující. Dejte si jen bacha, aby mezi vámi a dotyčným či dotyčnou bylo opravdu znatelné jiskření a nebyli jste pak obviněni z pokusu o znásilnění. Pokud jste si tímhel jistí, tak jděte přímo k věci. Žádné řečičky kolem. Prostě...Chceš to? Tak jdem na to!

Sdílejte článek