Sex a vztahy

18. ledna 2016 15:42

Tereza Javorová

10 rad, jak sehnat holku do TROJKY

Překecali jste svojí holku, že půjdete do trojky. Gratulujeme! Jak ale takovou jezyňku, která se jen na chvíli ohřeje a hned zase půjde, sehnat?

Na dobrý kámošky zapomeňte - buď vás vaše kámoška tajně miluje a nabídku do trojky s vaší přítelkyní vezme jako urážku, nebo kývne a vaše přítelkyně (která o její platonický lásce samozřejmě ví) bude naštvaná.

Oťukejte si známé - kámoška vašeho kámoška bude lepší volba. Trochu ji už znáte a víte, že je sexy a pro každou legraci. Ve srandě jí tedy něco takového navrhněte a uvidíte, jestli taky napůl v legraci opáčí, že by do toho šla, nebo ne. Pak už jen stačí odhodit humornou tvář a odvést si ji domů.

Prolistujte Tinder - sexuchtivá holka tam je každá druhá, teda vlastně každá, a hodně z nich určitě nebude mít problém s tím, že vás v posteli bude lichý počet.

Pusťte jí film Vicky, Cristina, Barcelona - buď bude chtít být jako Penélope Cruz, nebo Scarlett Johansson. Oboje dobrý.

Sbalte ji na baru - nejdřív se tvařte, že jste single a když už sedáte do taxíku, že pojedete k vám, tak se jí zeptejte, jestli nevadí, že doma už čeká připravená přítelkyně. Nebo jí to rovnou řekněte až u dveří ložnice. Buď se spakuje a vypadne, nebo do toho půjde. 50:50

Zeptejte se jí na férovku - líbí se vám, vaší holce taky, tak za ní prostě oba přijďte (ať si nemyslí, že jste jenom sám zvrhlík) a společně se jí zeptejte. Třeba řekne: "Tak jo".

Na nic se neptejte - pokud přítelkyni nemáte a přesto toužíte po trojce, tak jednoduše začněte balit dvě holky naráz, nejlíp kámošky. Nebudou mezi sebou cítit konkurenci a jako správné BFFky budou chtít mít tento zážitek společný.

Vyhecujte ji - řeknete svý holce, že nevěříte, že by dokázala sbalit ženskou. Vsaďte se, že jakmile se trochu připije, tak se pokusí vám to dokázat. I kdyby pak holky dováděly jenom spolu, vy se můžete aspoň dívat. A to je taky super, ne?

Zkuste to u ségry svý přítelkyně - která by o tom samozřejmě měla vědět, jinak možná nebudete mít ani dvojku, natož trojku. Vaše holka se jí hlavně ale může zeptat sama, čímž z vás odpadne nálepka úchyla.

Přiveďte si domů milenku - tohle je už celkem hardcore situace jen pro ty nejodvážnější, ale jestli se vám nechce nikde shánět cizí holka, přiveďte domů tu, kterou už nějaký ten pátek znáte. Před přítelkyní/manželkou samozřejmě oba musíte hrát, že se vidíte poprvé. Ten adrenalin vás rozrajcuje.

Sdílejte článek
Štítky Tinder Barcelona rada Scarlett Johanssonová Penélope Cruzová

Přečtěte si také